Kto jest matką syna Cristiano Ronaldo?
Screenshot z youtube.com/OhMyGoal
Mateusz Nieścierowicz - 6 Kwietnia 2019

Kto jest matką syna Cristiano Ronaldo? Nie jest nią jego żona

Kto jest matką syna Cristiano Ronaldo? Jest to pytanie, które bardzo często pojawia się w sieci. Zadają je internauci z całego świata. Również polscy kibice zastanawiają się, kto jest matką synka najbardziej znanego obecnie piłkarza na świecie.

Kto jest matką syna Cristiano Ronaldo? Ta informacja jest strzeżona przez CR7 do takiego stopnia, że media w większości przypadków próbując odpowiedzieć na to pytanie rozkładają ręce. Sprawa od długiego czasu jest wyjątkowo głośna. Każdego ciekawi fakt, że znany piłkarz od bardzo dawna ukrywa informacje na temat kobiety, która urodziła jego najstarsze dziecko. Im więcej zagadek, tym bardziej jesteśmy ciekawi ich rozwiązania. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Kto jest matką syna Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo jak ognia unika pytań o matkę swojego syna. Jest to przeogromna tajemnica. Nikt nie jest w stanie dotrzeć do informacji, które rozwiałyby wątpliwości. Ponoć nawet najbliżsi współpracownicy nie do końca znają prawdę. Dlaczego piłkarzowi aż tak zależy na tym, by nikt się jej nie dowiedział? Czy ten sekret zszokowałby opinię publiczną do tego stopnia, że Ronaldo boi się ryzykować ujawnienia prawdy?

Dlaczego Ronaldo ukrywa tak bardzo matkę swojego syna (który również nazywa się Cristiano)? Jest to spowodowane kilkoma czynnikami. Według piłkarza jego syn ma prawo do prywatności i tego trzyma się przede wszystkim. Poza tym nie chce, aby wścibskie media z powodu tej informacji stworzyły setki plotek, przez które Cristiano Junior mógłby cierpieć.

Cristiano Ronaldo - dzieci

W 2017 roku media obiegła informacja, która bardzo zdziwiła fanów piłkarza. Cristiano Ronaldo ogłosił, że został ojcem bliźniaków Mateo i Evy Marii. Co najciekawsze - i w tym przypadku matka nie jest znana. Czy prawda ujrzy kiedyś światło dzienne? Raczej się na to nie zanosi.

Następnie na świat przyszła Alana Martina - czwarte dziecko piłkarza. Jest to jedyne dziecko Ronaldo, które zna swoją mamę - to Georgina Rodriguez, obecna partnerka napastnika, modelka pochodzenia hiszpańskiego.

Internauci zgodni są co do jednego - dzieci Cristiano są do niego bardzo podobne. Szczególnie najstarszy synek - Cristiano Jr. im jest starszy, tym robi się przystojniejszy. Ponoć też bardzo lubi piłkę nożną. Może również kiedyś zostanie piłkarzem jak jego tata.

Obrazy Pikio

Fot. Instagram/CristianoRonaldo

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News