Krystyna Pawłowicz - historia młodzieńczej miłości
Wikimedia Commons
Mariusz Wiącek - 23 Lutego 2019

To dlatego Pawłowicz nigdy nie wyszła za mąż? Tragiczna historia wielkiej miłości

Krystyna Pawłowicz to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawanych działaczek Prawa i Sprawiedliwości. Kontrowersyjna postać, która z pewnością jest obecna w mediach rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Wielu wyborców zadaje sobie pytanie, dlaczego posłanka nigdy nie wyszła za mąż. Jej historia jest zaskakująca.

Krystyna Pawłowicz znana jest opinii publicznej jako osoba, która zawsze twardo i stanowczo broni zarówno swojej partii jak i jej lidera. Zdaniem niektórych - zbyt entuzjastycznie przez co staje się obiektem licznych ataków ze strony wyborców. Wiele osób, które obserwują ją w mediach, nie może znaleźć odpowiedzi na żadne pytanie, dotyczące jej życia prywatnego.

Posłanka PiS rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. W Internecie pełno jest dywagacji na temat jej związków z mężczyznami. Tę część życia posłanki wyjaśniła jedna z koleżanek Krystyny Pawłowicz, podczas wywiadu dla "Newsweeka".

Gwiazdor wiadomości nie żyje. Przedawkował narkotyki uprawiając seks z mężczyznąGwiazdor wiadomości nie żyje. Przedawkował narkotyki uprawiając seks z mężczyznąCzytaj dalej

Niespełniona miłość posłanki PiS

Według osoby, przedstawiającej się jako "koleżanka Krystyny Pawłowicz" za samotnością posłanki PiS stoi historia, która niejednej osobie złamałaby serce.

- Była szaleńczo zakochana w opozycjoniście z Wybrzeża. Była wtedy atrakcyjną młodą kobietą, ale nosiła się prawie identycznie, jak dziś. W porywie uczucia szybko spakowała się w jedną walizkę i pojechała do ukochanego na północ Polski. Ten, niestety nie odwzajemnił jej uczucia - powiedziała tygodnikowi znajoma Pawłowicz.

Od tamtego traumatycznego wydarzenia, Krystyna Pawłowicz miała całkiem zrezygnować z szukania miłości, szukając ucieczki w nauce. Później kobieta postanowiła zaangażować się w politykę.

Krystyna Pawłowicz - z rozczarowania w ciężką pracę

Wbrew temu co sądzą złośliwcy, Krystyna Pawłowicz swojego czasu naprawdę mogła pochwalić się nie tylko urodą, ale także osiągnięciami sportowymi. W młodości uprawiała lekkoatletykę, zwłaszcza rzuty oszczepem i dyskiem, a także biegi. Co ważniejsze - w rzucie oszczepem zdobyła mistrzostwo Mazowsza młodzików. Sukcesy osiągała także w sprincie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Milionerzy"Milionerzy" rozbawili widzów do łez! Dziwne sytuacje zaskoczyły każdegoCzytaj dalej

Kariera sportowa nie zainteresowała jednak młodej Krystyny Pawłowicz, która zdecydowania się podjąć studia na kierunku prawniczym, uważanym za jeden z najtrudniejszych dostępnych.

Pawłowicz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej polityce. Posłanka PiS codziennie niemal wypowiada się w mediach społecznościowych, atakując polityków opozycji. Nierzadko podkreśla sukcesy rządu i wskazuje na zakres jego działań. Kobieta znana jest również z dość ciętego języka i nierzadko - wulgarnych określeń. Pomimo dość "wyrazistego" wizerunku wiele osób zastanawia się, dlaczego sama nie założyła rodziny, opowiadając się za wartościami katolickimi. Teraz, powinni uzyskać odpowiedź.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Młodsza córka Hanny Lis to prawdziwa piękność! Podobna do mamy?
  2. Katarzyna Figura schudła! Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  5. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie

klanAktorka Klanu wycofała się z życia publicznego. Oto co ukrywała, prawdziwy szokCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News