chylińska
fot.youtube.com/tvn
Mateusz Wysokiński - 25 Listopada 2018

Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka

Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Ta informacja jest jedną z bardziej skrywanych przez kontrowersyjną piosenkarkę. Dotarliśmy do informacji kim jest i  czym się zajmuje matka wokalistki legendarnego O.N.A. Jak się okazało, była zupełnie inna niż swoja córka.

Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej jest pytaniem, które od lat towarzyszy fanom piosenkarki, która próbowała ukryć wszelakie informacje dotyczące swojej rodziny. Pomimo tego, część informacji ujrzało światło dzienne. Prawda może szokować.

Pies miał zostać uśpionyZrobili mu ogromną krzywdę, a potem chcieli go uśpić. Historia tego psa rozrywa serceCzytaj dalej

Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Fani będą w szoku

Jak się okazuje, wokalistka, która w latach 90. była wielką skandalistką, pochodzi ze spokojnego i będącego ostoją miłości domu. Rodzice gwiazdy TVN i słynnej piosenkarki są mieszkańcami Trójmiasta i tam realizują swoje zawodowe pasje. Ojciec piosenkarki zajmował się w przeszłości dziennikarstwem muzycznym i to dzięki niemu rodzeństwo Chylińskich zaznało miłości do cięższych brzmień.

Brat piosenkarki ma na imię Wawrzyn i pod pseudonimem Varien występował w death metalowych kapelach, takich jak Damnation, Forest of Impaled i Against the Plagues. Matka, jako jedyna żyła z daleka od sceny i agresywnego brzmienia gitar. Jej wyuczony zawód może zastanawiać, bo stoi w całkowitej opozycji do zafascynowanych rockiem członków rodziny. Kobieta jest nauczycielką.

Agnieszka Chylińska rodzice

Informacje na temat imion rodziców są skrajnie utajnione przez wokalistkę, która ukrywa tożsamość swoich najbliższych. W mediach opowiada o nich za pomocą słów "mama" i "tata". Wiadome jest, że w przeszłości rodzice Chylińskiej bardzo chcieli, aby gwiazda została fizjologiem. Niestety, ale pasja do muzyki okazała się o wiele silniejsza i Agnieszka Chylińska zrezygnowała z przystąpienia do matury w 1994 roku, kiedy stała się wokalistką O.N.A.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof JackowskiJackowski znów mówi o wojnie. Jego słowa budzą niepokójCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:

1. Mama chce, by jej 14-letnia córka przeszła operację plastyczną. Uważa to za konieczność
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

Rodzice Agnieszki Chylińskiej zdjęcia

Tak samo jak imion, gwiazda strzeże wizerunku swoich bliskich. Zarówno jej rodzice, jak też mąż z dziećmi pozostają w cieniu piosenkarki. Sama gwiazda zaznacza, że o relacjach z poszczególnymi członkami rodziny opowiada za pomocą swojej muzyki. Jak sama Chylińska mówi, nie zamierza "pokazywać swoich bliskich na salonach" dlatego, że boi się o ich prywatność. Czy kiedykolwiek poznamy wizerunek najbliższych Chylińskiej? Nic tego nie zapowiada.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Tuż przed weselem chciała pozbyć się wzdęcia. Będzie tego żałować do końca życia, zrujnowała całą uroczystość w obrzydliwy sposób
  4. Bank Pekao wystosował pilny komunikat do klientów. Od jutra wielkie zmiany, możecie być zaskoczeni
  5. Miała jedne z najpiękniejszych ust świata. Cudowna kobieta umarła w makabryczny sposób

Świat według KiepskichKim jest prawdziwa żona Paździocha z "Kiepskich"? Opadną wam szczęki, to prawdziwa seksbomba! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News