Kiedy lecą powtórki Na Wspólnej - serialu TVN
Facebook/Na Wspólnej
Monika Domańska - 6 Maja 2019

Kiedy lecą powtórki Na Wspólnej? Szansa dla tych, którzy nie mogli obejrzeć premiery

Kiedy lecą powtórki Na Wspólnej? To pytanie nurtuje wielu fanów serialu, którzy już od wielu lat uważnie przyglądają się losom bohaterów z ulicy Wspólnej. Nic więc dziwnego, że niemożność obejrzenia kolejnego odcinka może wpędzać ich w smutek. TVN postanowiło ułatwić widzom sentymentalną podróż po poprzednich odcinkach lub umożliwić im nadrobienie serialowych zaległości.

Kiedy lecą powtórki Na Wspólnej? Każdy, kto nie mógł obejrzeć serialu w czasie jego emisji o 20.15, zastanawia się, czy będzie miał jeszcze możliwość nadrobienia strat, czy też będzie musiał pogodzić się z tym, że część fabuły pozostanie dla niego tajemnicą. Wielu Polaków jest przyzwyczajonych do tego, że wieczorem wraz z rodziną zasiadają przed ekranami telewizorów, kultywując rytuał wspólnego oglądania ulubionego serialu. Jednak tempo współczesnego świata nie zawsze pozwala nawet na spokojne zjedzenie obiadu w gronie rodzinnym, dlatego wśród wielu obowiązków tak trudno jest skoncentrować się na losach serialowych bohaterów.

Kiedy lecą powtórki Na Wspólnej? Widzowie oczekują emisji zeszłych odcinków

Dlatego też stacja TVN postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów serialu i umożliwić im obejrzenie poprzednich odcinków, także w godzinach porannych. Jest to także propozycja skierowana do zżytych z losami bohaterów "Na Wspólnej" oglądających, którzy dzięki temu będą mogli powspominać radosne i te nieco trudniejsze momenty z życia postaci, a także na nowo przeżyć minione emocje. Zwłaszcza, że wielu widzów identyfikuje się z codziennym życiem bohaterów i ich zmaganiami. To właśnie dzięki lojalności fanów, produkcja doczekała się już 2869 odcinków i w wielu programach telewizyjnych ma status hitu dnia.

Powtórki "Na Wspólnej" - godziny emisji

W związku z tym nic nie wskazuje na to, że serial cieszący się tak dużą popularnością zniknie z anteny, za to wciąż powtarzają się pytania o to, kiedy lecą powtórki "Na Wspólnej". Godzina ponownej transmisji różni się w zależności od dnia - przeważnie należy zasiąść przed telewizory o 10.50, 11.20 lub 12.00.

Fani, którzy posiadają dostęp do internetu, mogą także za niewielką opłatą obejrzeć odcinki online. Jest to opcja, która powinna zadowolić zagranicznych odbiorców i osoby, które nie posiadają telewizora lub nie lubią z niego korzystać. Na oficjalnej stronie produkcji istnieje również bezpłatny dostęp do wielu materiałów video, streszczeń poszczególnych odcinków czy wywiadów z aktorami na tematy związane z odgrywanymi przez nich postaciami.

Dla tych, którzy jednak są zwolennikami tradycyjnego sposobu oglądania seriali bądź dla osób, które nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z emisją online, powtórki "Na Wspólnej" są zdecydowanie dobrym rozwiązaniem.

Źródło: TVN

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News