Katarzyna Dowbor Wielkanoc
Screen/youtube/Expo Mazury S.A.
Patryk Korzec - 20 Kwietnia 2019

Tak mieszka Katarzyna Dowbor. Luksusowa posiadłość przeszła wielkanocną rewolucję (Zdjęcia)

Katarzyna Dowbor pochwaliła się swoją luksusową posiadłością. Wygląda na to, że celebrytka dała się pochłonąć magii świąt, bo wszędzie widać wielkanocną rewolucję.

Katarzyna Dowbor dzięki programowi "Nasz nowy dom" dała się poznać jako niesamowicie ciepła i otwarta osoba o gigantycznym sercu. Zawsze stara się robić wszystko, by pomóc potrzebującym, w czym oczywiście pomaga jej zarówno ekipa telewizji Polsat, jak i fenomenalny gust, raz po raz zachwycający widzów.

Jej pomysły na urządzanie kolejnych mieszkań spotykają się z aprobatą tysięcy fanów, nic dziwnego więc, że często pojawiają się pytania, jak mieszka sama Katarzyna Dowbor. Celebrytka nie ukrywa, że mieszka w bardzo luksusowej posiadłości, z okazji Świąt Wielkanocnych jej gniazdko jednak przeszło prawdziwą rewolucję, czym gwiazda natychmiast musiała pochwalić się na swoim Instagramie.

Barbara Kurdej-SzatanKurdej-Szatan z siostrą szaleją w samym bikini. Tego widoku nie da się zapomnieć (FOTO)Czytaj dalej

Katarzyna Dowbor pochwaliła się Wielkanocnymi akcentami w swoim domu

Katarzyna Dowbor słynie z tego, że bezustannie stara się utrzymywać ze swoimi fanami kontakt za pomocą mediów społecznościowych. Raz po raz publikuje tam zdjęcia dokumentujące ważne chwile zarówno z jej życia zawodowego, jak i osobistego. Jakiś czas temu chwaliła się swoim luksusowym mieszkaniem, a teraz postanowiła zaprezentować, w jaki sposób przystroiła mieszkanie z okazji Świąt Wielkanocnych.

Jak widać na zdjęciach zamieszczonych poniżej, są to delikatne i subtelne dodatki, lecz to właśnie one tworzą niesamowity i niepowtarzalny klimat. Ekskluzywne wnętrza zdecydowanie się ożywiły i wszystko wygląda tak, jakby tylko czekało na tradycyjne, wielkanocne śniadanie, podczas którego cała szczęśliwa rodzina zgromadzi się przy jednym stole.

-Świąteczne porządki już zrobione? Mieszkania udekorowane? A jak idzie Wam z gotowaniem i pieczeniem? Jakie potrawy znajdą się na Waszym wielkanocnym stole? - pytała pod publikacją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

żona wiśniewskiegoŻona Wiśniewskiego usunęła go z życia i nie tylko. Zatrważające fakty wprowadzają w osłupienieCzytaj dalej

Internauci nie czekali ani chwili. Wpis zasypała lawina komentarzy

Internauci stanęli na wysokości zadania i Katarzyna Dowbor nie musiała długo czekać na pojawienie się licznych odpowiedzi. Wszyscy chwalili się swoimi ulubionymi daniami, a jednocześnie doceniali jej niesamowity gust, styl i wystrój.

- U mnie wszystko gotowe. Pisanki są sernik i babka też. Żurek i pieczona biała kiełbasa chrzan i buraczki. Dekoracje też. Jeszcze tylko sprzątnąć po gotowaniu i można świętować... - relacjonuje fanka.

- Ostatnie szczegóły już na wykończeniu, ale zazdroszczę tych pięknych dekoracji. Idealnie by mi również pasowały, chyba odgapię - dodaje kolejna.

Fot. Instagram/Katarzyna Dowbor

Fot. Instagram/Katarzyna Dowbor

Fot. Instagram/Katarzyna Dowbor

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  2. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Duma polskiego aktorstwa dostaje głodową emeryturę. ZUS śmieje mu się w twarz
  5. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów

marta kaczyńskaKim jest naprawdę mąż Marty Kaczyńskiej? Prawda o biznesmenie szokujeCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News