Ilu mężów miała Katarzyna Dowbor? Duże zaskoczenie

Ilu mężów miała Katarzyna Dowbor? Duże zaskoczenie Źródło: yt/Business & Prestige

Katarzyna Dowbor jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Z pewnością sympatię widzów zdobyła, przyjmując rolę gospodyni programu "Nasz nowy dom". Prezenterka pokazała, że los najbardziej potrzebujących nie jest jej obcy. Co jednak wiemy o jej życiu prywatnym?

Katarzyna Dowbor z pewnością podbiła serca widzów biorąc udział w produkcji Polsatu. "Nasz nowy dom" miał pomóc rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Gospodyni programu rzadko ujawnia informacje, dotyczące swojego prywatnego życia. Czy jej związku były udane?

Ilu mężów miała Katarzyna Dowbor? Jej życie prywatne może się okazać dla wielu zaskoczeniem

Ma za sobą trzy małżeństwa, które zakończyły się rozstaniem. Mężczyźni, którzy byli częścią jej życia, niestety nie wytrwali przy niej długo. Chociaż Katarzyna Dowbor ma w sobie wiele empatii i potrafi się dzielić szczęściem z innymi, okazuje się, że prywatnie mia mniej szczęścia. Miała dziewiętnaście lat i postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu. Pierwszym mężem dziennikarki był Piotr Dowbor. Para szybko powitała na świecie Macieja Dowbora i równie szybko... postanowiła się rozstać. Kobieta jednak się nie poddała i postanowiła zacząć studia. Gdy pojawiła się na wydziale pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego, poznała drugiego męża. Janusz Atlas był dziennikarzem sportowym i podobno to on obudził w niej pasję do mediów. Wydawali się zgrani i szczęśliwi. On - zaakceptował jej przeszłość, ona - postanowiła dzielić z nim zainteresowania. Podobno po sześciu latach była coraz odważniejsza i miała własne zdanie. Jak podał portal film.interia.pl - to właśnie miało być powodem rozstania dwojga. Później poznała Grzegorza Świątkiewicza. Para doskonale się rozumiała, jednak dwunastoletni związek znudził oboje. Ponownie musiała przeżyć rozstanie, a jej świat - jak wyznała w jednym z wywiadów - przewartościował się. Jerzy Baczyński - dziennikarz prasowy - dał Katarzynie Dowbor dziecko. Pod koniec lat 90-tych na świat przyszła Maria. Pojawienie się w życiu córki, zrewolucjonizowało jej punkt widzenia. Kobieta przyznała, że nie związek, ale rodzina i relacje z dziećmi są teraz dla niej najważniejsze.

Co Katarzyna Dowbor mówi o swoich małżeństwach? Ma swoje zdanie na temat związków

Kobieta wie, że trzy nieudane małżeństwa wiele ją kosztowały. Obecność w mediach i próba analizy jej przeszłości, z pewnością muszą wciąż być dla niej bolesne. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, co myśli o związkach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ -  To, że miałam trzech mężów i że gdzieś tam jakby nam te małżeństwa nie wyszły, to nie znaczy, że jestem z tego dumna, ja nie jestem wcale dumna z tego powodu, marzyłabym o tym, żeby poznać tego jednego mężczyznę, ale to bajka. Dla mnie w bajkach są ludzie, którzy tego doświadczyli, bardzo im tego zazdroszczę - powiedziała gwiazda telewizji Polsat. Tym samym, zdaje się, że ucięła wszelkie spekulacje na temat swojej przeszłości.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tę galę Polsatu zapamiętamy na długo. Wszyscy celebryci nagle zostali rozbici w pył
  2. Gwiazdor najlepszych seriali Polsatu, TVP i TVN nagle mocno się postarzał. Co się dzieje?
  3. Gwiazda Polsatu wyjątkowo szczerze o alkoholizmie. Wbije was w fotele
  4. Ewa Farna: waga gwiazdy znów uległa zmianie. Piosenkarka wygląda wspaniale
  5. Syn Małgorzaty Kożuchowskiej to najbardziej urocze dziecko w show-biznesie. Rozpłyniecie się
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News