Joanna Mazur, zbiórka
screen/Polsat na żywo
Wiadomości Pikio - 5 Kwietnia 2019

Cała Polska podaje dalej! Zbiórka pieniędzy dla niewidomej Joanny Mazur

Joanna Mazur - zbiórka środków finansowych dla niewidomej uczestniczki programu "Taniec z Gwiazdami" już ruszyła. Zainicjował ją Albert Wójcik, prezes grupy HGA Media i właściciel Pikio.pl. Portal Pikio.pl jako pierwszy wpłacił 5000 złotych, zaś cel zbiórki to 100 000 złotych. Cała Polska zbiera na pomoc dla niewidomej mistrzyni i multimedalistki, która żyje w upokarzających warunkach!

Joanna Mazur - zbiórka środków finansowych dla uczestniczki 9. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" już ruszyła. Po emocjonalnych wypowiedziach jurorów Tańca z Gwiazdami: Iwony Pavlović oraz Andrzeja Grabowskiego na temat partnerki doskonałego tancerza Jana Klimenta, Albert Wójcik uruchomił zbiórkę, która natychmiast została wypromowana przez portal Pikio.pl. Internauci ochoczo wpłacają pieniądze na pomoc mistrzyni, bowiem historia oraz warunki życia wzruszyły widzów Polsatu.

Krzysztof Jackowski, krwawa wizjaPrzerażające. Jackowski właśnie miał krwawą wizję. Ma się wydarzyć jeszcze w tym rokuCzytaj dalej

W 6. odcinku programu "Taniec z Gwiazdami" Iwona Pavlović ze łzami w oczach apelowała do widzów, aby wesprzeć finansowo Joannę Mazur, która - mimo licznych osiągnięć sportowych - cierpi z powodu niedostatku. Warunki, w których mieszka pozostawiają wiele do życzenia.

Albert Wójcik uruchamia zbiórkę dla Joanny Mazur

Albert Wójcik, prezes HGA Media oraz właściciel portalu Pikio, nie zamierzał czekać. Po zapoznaniu się z materiałem wyemitowanym w Tańcu z Gwiazdami natychmiast uruchomił zbiórkę w serwisie Pomagam.pl. Chce zebrać 100 000 złotych dla niewidomej multimedalistki żyjącej w strasznych warunkach.

- Warunki w jakich żyje wielokrotna mistrzyni, multimedalistka, są po prostu smutne. Łzy cisną się do oczu, kiedy doświadczona przez życie sportsmenka, nie ma nawet toalety w domu. Postanowiliśmy natychmiast wpłacić pierwsze 5000 złotych i wypromować uruchomioną przeze mnie zbiórkę. Reakcja Polaków? Wspaniała. Od razu zaczęli wpłacać pieniądze, każdy tyle ile może. W takich sytuacjach nie liczy się suma. Jedna osoba może dać złotówkę, inna 1000 złotych. Jeszcze inna pomoże udostępniając link do zbiórki w mediach społecznościowych. Mamy nadzieję, że uda nam się pomóc naszej mistrzyni - komentuje Albert Wójcik.

- Dziękuję telewizji Polsat za wyemitowanie tego materiału. Mam szczerą nadzieję, że dzięki naszej zbiórce uda się poprawić warunki bytowe mistrzyni. Wierzę, że kochani internauci nie zawiodą - dodaje Albert Wójcik.

Maksymilian Tomanek: Kiedy tylko zobaczyłem materiał, byłem wstrząśnięty. Nie mieliśmy wątpliwości, co trzeba zrobić


- Kiedy tylko zobaczyłem materiał, to w jak fatalnych warunkach żyje pani Joanna, byłem wstrząśnięty. Musieliśmy zareagować. Od razu przyszło mi do głowy, że trzeba jej pomóc. Natychmiast poszedłem porozmawiać o zbiórce z Albertem, który nie miał wątpliwości - wpłaciliśmy 5 tysięcy złotych i uruchomiliśmy akcję - mówi Maksymilian Tomanek, dyrektor ds. rozwoju w HGA Media.

- Trudno mi uwierzyć, że osoba tak zasłużona dla naszego kraju, wielokrotna medalistka świata i Europy mogła znaleźć się w tak złej sytuacji. Jeśli instytucje państwowe zawiodły, to zwykli Polacy muszą zareagować. Wierzę, że uda się zebrać całą kwotę - dodaje.

Joanna Mazur zbiórka pomagam

Zbiórka środków dla Joanny Mazur jest już aktywna. Już dziś każdy może wesprzeć tę wyjątkową kobietę, która jest nie tylko świetną tancerką, ale również multimedalistką mistrzostw świata i Europy osób niepełnosprawnych.

Zawodniczka Igrzysk Olimpijskich nie wciąż nie może pozwolić sobie na godne życie i w dalszym ciągu zmaga się z trudnościami dnia codziennego.

Joanna Mazur zbiórka na pomagam.pl

Każdy, kto chciałby wesprzeć finansowo Joannę Mazur, może zrobić to za pośrednictwem strony internetowej pomagam.pl.

Zbiórka dostępna jest TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Znana polska piosenkarka była ofiarą przemocy domowej. Partner miał ją katować
  2. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  3. Miażdżąca riposta Grabowskiego do Pavlović w Tańcu z Gwiazdami. Cała Polska to widziała
  4. Obrzydliwa porada Ivony Pavlović w Tańcu z Gwiazdami. Tak ohydnej propozycji dawno nie słyszeliśmy
  5. Szkoła kazała chłopcu nosić kamizelkę, żeby wszyscy wiedzieli, że ma autyzm

źródło: Pomagam

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News