Jarosław Kaczyński: Kontakt do prezesa PiS
Anna Maria Guziewska - 28 Października 2018

Jarosław Kaczyński: Kontakt do prezesa PiS

Jarosław Kaczyński kontakt z mediami skrupulatnie ogranicza. Także dla swoich sympatyków zdaje się być niedostępny. Czy chcąc się skontaktować z prezesem Prawa i Sprawiedliwości możemy skorzystać z konkretnego numeru telefonu?

Aby porozmawiać z prezesem PiS należy się ustawić w długiej kolejce. To dotyczy nie tylko wyborców czy samorządowców, ale i kluczowych polityków polskiej prawicy. Jarosław Kaczyński kontakt z wyborcami zdaje się utrzymywać jedynie podczas spotkań w miastach. Czy mimo wszystko istnieje szansa na spotkanie z politykiem?

Jarosław Kaczyński kontakt z mediami ogranicza. Czy polityk zrobi wyjątek dla wyborców?

Aby się skontaktować z flagowym politykiem polskiej prawicy można spróbować zadzwonić do jego Biura Poselskiego, mieszczącego się przy Alejach Jerozolimskich 125/127 w Warszawie. Numer telefonu, pod którym zasięgniemy więcej informacji na temat działania, planów i ewentualnych możliwości spotkania jest następujący: 22 6229155. Osoba upoważniona do udzielania informacji z pewnością odpowie, w jaki sposób skontaktować się z prezesem. Kolejnym sposobem na kontakt z Jarosławem Kaczyńskim jest wykonanie telefonu do kultowej siedziby partii. Przy ulicy Nowogrodzkiej 84/86 z pewnością odpowiedzialna za kontakty z sympatykami prezesa osoba udzieli nam szczegółów, w jaki sposób bezpośrednio skontaktować się z politykiem. Skorzystajmy więc z numeru telefonu: 22 62 15 035 lub adresu mailowego: biuro@pis.org.pl. Siedziba na Nowogrodzkiej stała się tłem do serialu "Ucho prezesa". To tam, zdaniem autorów scenariusza, toczą się najważniejsze rozmowy dotyczącej polskiej polityki. Za kontuarem, pełniąc rolę sekretarki, stoi pani Basia. Kobieta, która bezpośrednio współpracuje z Kaczyński, wspiera go i dba o jego wizerunek podobno odgrywa niebagatelną rolę w karierze prezesa.

Czemu Jarosław Kaczyński rzadko udziela wywiadów?

Obserwując medialne doniesienia o wywiadach z Jarosławem Kaczyńskim nietrudno zauważyć, że wybiera tylko te redakcje, które w sposób szczególny współpracują z PiS-em. Stale pojawiają się jego wypowiedzi w mediach publicznych, a także gazetach, których przekaz wyraźnie skręca w prawo. Ostatnio chętnie wypowiada się jednak w telewizji Polsat.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Janina GossWszystkie kobiety Jarosława Kaczyńskiego [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Równie rzadko prezes rozmawia ze swoimi entuzjastami. Pojawia się na spotkaniach partyjnych w stolicy i mniejszych miastach, gdzie kibicuje swoim politykom. Nie wychodzi jednak do ludzi, jak to robi na przykład Mateusz Morawiecki czy Beata Szydło. Być może powodem wycofania ze spotkań z wyborcami jest stanowisko, które pełni. Być może powodem jest strach przed krytyką. Jedno jest pewne, kontakt z prezesem Prawa i Sprawiedliwości jest bardzo trudny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pracę straci tysiące Polaków. PiS na dniach urządzi ogólnopolską czystkę
  2. Jarosław Kaczyński: Oficjalna strona prezesa PiS
  3. Znaki zodiaku, które zostały uznane za najbrzydsze. Nie chcesz się znaleźć na tej liście
  4. Owczarek niemiecki charakter ma dość skomplikowany. Poradzisz sobie?
  5. PiS chce to ukryć. Wydatki na energię osiągną apogeum
Kaczynski_JaroslawDlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiSCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News