Jakie hobby ma Robert Lewandowski. Możecie być zdziwieni
Wikipedia/Rufus46
Jan Odyniec - 16 Kwietnia 2019

Jakie hobby ma Robert Lewandowski? Możecie być zdziwieni

Jakie hobby ma Robert Lewandowski? Na pewno będziecie zaskoczeni! To nie jest kolekcjonowanie znaczków. Nasz najlepszy piłkarz odpoczywa w dużo bardziej oryginalny sposób.

Jakie hobby ma Robert Lewandowski? To, że jest najlepszym polskim piłkarzem, nie ulega wątpliwości. Treningi, zgrupowania, mecze zajmują bardzo dużo czasu, a styl życia związany z tym zawodem wpływa na to, że poza boiskiem Robert oraz inni zawodnicy szukają wytchnienia od biegania, kontuzji i rywalizacji.

Przykłady? Jakub Błaszczykowski wędkuje, Grzegorz Krychowiak kupuje modne ubrania, Łukasz Fabiański chodzi na musicale, a Kamil Grosicki słucha rocka i... disco polo. Robert Lewandowski odpręża się jednak w dużo bardziej spektakularny sposób.

Robert Lewandowski - ciekawostki

Otóż Robert jest wielkim fanem motoryzacji i kolekcjonuje auta! Ale oczywiście nie byle jakie, ale te najdroższe i najszybsze. Swoją kolekcję zaczął od skromnego Daewoo Matiza, którego dostał w prezencie od taty. Potem przyszedł czas na Fiata Bravo, a obecnie w garażu ma już Audi RS 7 i Bentleya Continental GT Speed Convertible.

Jakie hobby ma Robert Lewandowski poza tym?

Drogie samochody to jedno, ale poza patrzeniem na swoje zdobycze jest jeszcze coś, czego można pozazdrościć Lewandowskiemu. To jazda na quadach! W ten ekstremalny sposób "odpoczywa" w swojej rezydencji na Mazurach. Na przykład taka szalona jazda czterokołowcem miała miejsce przed Euro 2016.

Kto wie, może dzięki takim formom spędzania wolnego czasu przez piłkarzy, nasza reprezentacja zaszła wtedy aż do ćwierćfinału?

Źródło: Wiadomości.com

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News