Jaki jest Cristiano Ronaldo prywatnie? Wielu się zdziwi

Jaki jest Cristiano Ronaldo prywatnie? Wielu się zdziwi Źródło: flickr/RCuerda29

Jaki jest Cristiano Ronaldo prywatnie? Wiele osób zastanawia się nad tym, jak zachowuje się gwiazda tak wielkiego formatu poza kamerami. Odpowiedź jest szokująca, przez wiele osób Ronaldo jest kochany i nienawidzony.

Jaki jest Cristiano Ronaldo?

Cristiano to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy wszech czasów, o czym świadczą nagrody, które zdobył, m.in. pięciokrotnie zdobyty tytuł Króla Strzelców. Swoją przygodę z piłką Ronaldo zaczął dość wcześnie bo już w wieku ośmiu lat był zawodnikiem klubu Andorinha, na przestrzeni dwóch lat jego reputacja rosła, aż zainteresowały się nim dwa największe klubu z jego rodzimej wyspy Madery -  CS Marítimo i CD Nacional. Ostatecznie wybór padł na Nacional. 

Cristiano Ronaldo prywatnie

Jaki jest Cristiano Ronaldo? W medialnym świecie o piłkarzu również jest głośno przez jego poza meczowe działania. Jest ojcem, nie stroni od romansów, podejrzewany jest o seksoholizm. 

Niewątpliwie życie Ronaldo jest pełne kontrowersji i budzi zainteresowanie mediów na całym świecie. Wiele zdjęć potwierdza to, że piłkarz w wolnym czasie chętnie spędza czas u boku znanych modelek. Nie ma co się dziwić, jest przystojnym, popularnym i obrzydliwie bogatym mężczyzną, wiele kobiet kusi wizja romansu z celebrytą. W 2010 roku Cristiano Ronaldo ogłosił, że został ojcem, ta informacja obiegła media na całym świecie. Piłkarz jednak nie chciał zdradzić, kim jest matka dziecka, portale rozpoczęły własne śledztwa, niestety z marnym skutkiem.

Wielkie serce gwiazdy

Wśród znajomych CR7 ma opinię mężczyzny z wielkim sercem mającego bzika na punkcie swojej fryzury. Warto wspomnieć, że po tragicznym tsunami, które miało miejsce w Indonezji piłkarz poleciał tam, by pomóc poszkodowanym w odbudowie kraju. Głośno było również o akcji gdzie rodzice zbierający fundusze na operację mózgu dla swojego 10-miesięcznego poprosili Ronaldo o to, by przeznaczył jedną ze swoich koszulek na aukcję charytatywną. Piłkarz zamiast tego w całości pokrył koszta związane z leczeniem i rehabilitacją chłopca. 

Źródło: Gala

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News