Jaki jest Cristiano Ronaldo Ronaldo prywatnie
flickr/RCuerda29
Wiadomości Pikio - 8 Maja 2019

Jaki jest Cristiano Ronaldo prywatnie? Wielu się zdziwi

Jaki jest Cristiano Ronaldo prywatnie? Wiele osób zastanawia się nad tym, jak zachowuje się gwiazda tak wielkiego formatu poza kamerami. Odpowiedź jest szokująca, przez wiele osób Ronaldo jest kochany i nienawidzony.

Jaki jest Cristiano Ronaldo?

Cristiano to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy wszech czasów, o czym świadczą nagrody, które zdobył, m.in. pięciokrotnie zdobyty tytuł Króla Strzelców. Swoją przygodę z piłką Ronaldo zaczął dość wcześnie bo już w wieku ośmiu lat był zawodnikiem klubu Andorinha, na przestrzeni dwóch lat jego reputacja rosła, aż zainteresowały się nim dwa największe klubu z jego rodzimej wyspy Madery - CS Marítimo i CD Nacional. Ostatecznie wybór padł na Nacional.

Cristiano Ronaldo prywatnie

Jaki jest Cristiano Ronaldo? W medialnym świecie o piłkarzu również jest głośno przez jego poza meczowe działania. Jest ojcem, nie stroni od romansów, podejrzewany jest o seksoholizm.

Niewątpliwie życie Ronaldo jest pełne kontrowersji i budzi zainteresowanie mediów na całym świecie. Wiele zdjęć potwierdza to, że piłkarz w wolnym czasie chętnie spędza czas u boku znanych modelek. Nie ma co się dziwić, jest przystojnym, popularnym i obrzydliwie bogatym mężczyzną, wiele kobiet kusi wizja romansu z celebrytą. W 2010 roku Cristiano Ronaldo ogłosił, że został ojcem, ta informacja obiegła media na całym świecie. Piłkarz jednak nie chciał zdradzić, kim jest matka dziecka, portale rozpoczęły własne śledztwa, niestety z marnym skutkiem.

Wielkie serce gwiazdy

Wśród znajomych CR7 ma opinię mężczyzny z wielkim sercem mającego bzika na punkcie swojej fryzury. Warto wspomnieć, że po tragicznym tsunami, które miało miejsce w Indonezji piłkarz poleciał tam, by pomóc poszkodowanym w odbudowie kraju. Głośno było również o akcji gdzie rodzice zbierający fundusze na operację mózgu dla swojego 10-miesięcznego poprosili Ronaldo o to, by przeznaczył jedną ze swoich koszulek na aukcję charytatywną. Piłkarz zamiast tego w całości pokrył koszta związane z leczeniem i rehabilitacją chłopca.

Źródło: Gala

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News