jak-wiazac-krawat-na-wesele
instagram/albertborowiecki/
Weronika Wasiak - 28 Marca 2019

Jak wiązać krawat na wesele? Wszyscy będą pod wrażeniem

Jak wiązać krawat na wesele? Teraz masz szanse poznać kilka prostych sposobów na efektowny węzeł. Panowie, do dzieła!

Jak wiązać krawat na wesele? Najlepsze sposoby na efektywny węzeł

Jak wiązać krawat na wesele, by wyszło efektownie, ale nie zajęło nam to dużo czasu? Sama dziedzina wiązania krawatu okazuje się nie być taka prosta. Panowie czy też panie, które wyręczają w tym swoich mężczyzn, często mogą się pogubić. W szczególności, gdy szykujemy się właśnie na ślub, chcemy wyglądać naprawdę dobrze. Gdy czasu mamy coraz mniej, a krawat nie współpracuje, sytuacja może być bardzo stresująca.

Sposobów na zrobienie węzła jest naprawdę wiele. Trudniejsze, łatwiejsze, zwyczajne i bardziej wyszukane. Często, potrzebując porady na już, nie możemy dokopać się do tej najszybszej i najprostszej metody. Nam udało się zebrać kilka sposobów wiązania krawatu, które będą odpowiednie dla każdego.

Jeśli do wyjścia zostało ci kilka minut, ten sposób jest dla ciebie

Four-in-hand to najszybszy i najprostszy sposób wiązania krawatu. Inaczej nazywany jest "węzłem w czwórkę" i cieszy się największą popularnością wśród panów. Mężczyźni, którzy stawiają na tę metodę, muszą pamiętać, by wybrać koszulę z węższym kołnierzem. Dzięki temu połączeniu uzyskamy naprawdę świetny efekt.

Stawiasz na szlachetność i elegancję? Koniecznie wypróbuj tę metodę

Windsor to bardzo oficjalny i niezwykle elegancki sposób wiązania krawata. Dodaje Panu Młodemu niezwykłego szyku. W tym przypadku należy pamiętać, by wybierać krawat o cienkim materiale, by efekt wizualny nie był przesadny. Do takiego węzła panowie wybierajcie koszule z większymi skrzydełkami kołnierza.

Prostota i efektowność w jednym

Shelby to bardzo prosty i schludny sposób wiązania. Wymaga od mężczyzn bardzo dużej precyzji podczas jego wykonania, ale mimo to jest szybki i prosty. Należy pamiętać, by węższą końcówkę dobrze dociągnąć, inaczej efekt końcowy nie będzie prezentował się najlepiej.

Wisienka na torcie, czyli Półwindsor

Ten sposób wiązania jest bardzo prosty, ale niezwykle elegancki. Spokojnie do jego wykonania możemy użyć krawata o grubym materiale. Efekt będzie równie powalający.

Nie pozostaje panom nic innego, jak zabrać się za ćwiczenie wiązania krawata. Każdy z tych sposobów z pewnością bardzo szybko opanujecie do perfekcji i będziecie mogli robić piorunujące wrażenie na paniach.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News