Jak schudła Dominika Tajner? Miała jeden prosty sposób

Jak schudła Dominika Tajner? Miała jeden prosty sposób Źródło: instagram.com/dominika_tajner/

Jak schudła Dominika Tajner? Celebrytka miała jeden prosty sposób na wagę. W wyścigu po szczupłą sylwetkę bardzo chętnie dopinguje swoje fanki.

Jak schudła Dominika Tajner? Ile schudła? Bycie (już niedługo byłą) żoną jednego z najbardziej popularnych wokalistów w Polsce i córką osławionego trenera skoczków narciarskich postawiło Dominikę Tajner-Wiśniewską w ogniu fleszy. Pytania o figurę i wagę co chwilę padają pod nowymi zdjęciami gwiazdy na portalach plotkarskich i w mediach społecznościowych. Dominika Tajner postanowiła podzielić sekretem swojej sylwetki.

Jak schudła Dominika Tajner?

Dominika Tajner miała kompleksy na punkcie swojego wyglądu jak wiele kobiet. Mimo to chętnie mówi o tym w mediach. Przez długi czas nie potrafiła się zmotywować do zadbania o sylwetkę. Pewnego dnia spotkała dawną znajomą, która od dzieciństwa miała problemy z zachowaniem prawidłowej wagi ciała. Kobieta zaskoczyła ją idealnym wcięciem w talii. Wtedy Dominika postanowiła zabrać się za siebie. Teraz uśmiecha się, gdy widzi w mediach kolejny tytuł: "Jak schudła Dominika Tajner?".

Sukcesywną pracę nad sylwetką zaczęła od opracowania właściwej, czterodaniowej diety. Każdego dnia dba o to, by jeść regularnie. Stara się nie ograniczać do nudnych diet - uwielbia grillowane mięso kurczaka z grzankami i dużą ilością warzyw. Sprytne, proste i szybkie w przygotowaniu danie nie ogranicza jednak Dominiki do przygotowywania go przez cały tydzień. Tajner zrezygnowała także z soli. Dba również o codzienną aktywność fizyczną. Siłownia to dla niej drugi dom. Świetnie czuje się wśród kochających sport bywalców przybytku tężyzny fizycznej. 

Gwiazda uważa, że zmiana stylu życia nie była dla niej kluczowa. Jej sposobem na świetną figurę jest rozmowa. Kobieta potrzebowała wsparcia innych ludzi do rozpoczęcia walki o swoją sylwetkę. Wykłady motywacyjne i sesje z psychologiem, a także praca ze zmarłym dietetykiem Konradem Gacą, pozwoliły kobiecie na zmianę nastawienia. To im przypisuje swój sukces.

Dominika Tajner: ile schudła?

Ciężka praca opłaciła się Dominice Tajner. Jej sylwetka wygląda bajecznie. Wszystkie fanki zgodnie zachwycają się metamorfozą kobiety, która naprawdę zadziwia. W końcu Dominika przez całe życie zdrowo się odżywiała pod bacznym spojrzeniem swojego ojca Apoloniusza Tajnera. Trener był świadomym rodzicem, który czuwał nad zdrowiem swojej córki. Kontrolował również jej posiłki. 

Tymczasem dopiero dodatkowa zachęta innych osób pozwoliła Dominice osiągnąć swój cel. Kobieta schudła 19 kilogramów w 3 miesiące! Ten wynik działa na wyobraźnię wszystkich fanek kobiety, która niezmiennie na pytanie "jak schudła Dominika Tajner?" odpowiada jednym słowem: rozmową.

źródło: gala

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News