Jak ma na imię Cleo?
Instagram/Cleo
Wiadomości Pikio - 23 Marca 2019

Jak ma na imię Cleo? Piękna artystka, piękne imię

Jak ma na imię Cleo? To pytanie elektryzuje wielu nowych fanów popularnej wokalistki, która ma już na swym koncie wiele sukcesów w rodzimym show-biznesie. Jak się bowiem okazuje, pseudonim ma naprawdę niewiele wspólnego z prawdziwym imieniem gwiazdy.

Jak ma na imię Cleo? Odpowiedź na to pytanie może się okazać zdecydowanie nieoczywista. Znana wokalistka naprawdę nazywa się bowiem Joanna, co nie ma wiele wspólnego z jej pseudonimem. W jednym z wywiadów gwiazda wyjawiła jednak, jak w jej życiu pojawił się pomysł właśnie na występowanie jako Cleo.

- Od mojego nazwiska, Klepko. W chórze mówili do mnie Clepi i Cleo, i tak się złożyło, że już zostało - ujawniła piosenkarka dla Onetu.

Joanna Klepko

Cleo, a właściwie Joanna Klepko, przyszła na świat 25 czerwca 1983 roku w Szczecinie. Chociaż niewielu fanów o tym wie, gwiazda ma brata bliźniaka. Wokalistka wychowała się na warszawskim Ursynowie, więc jest naprawdę blisko związana ze stolicą. To właśnie tam Cleo skończyła studia, w czasie których przez pół roku mieszkała także w Paryżu.

Czy Cleo ma dzieci? Cleo stan cywilny

Ostatnie informacje o tym, czy Cleo ma stałego partnera, pochodzą z czerwca 2018 roku. Wokalistka miała się zakochać w nieco starszym od siebie mężczyźnie, który nie jest personą znaną fanom polskiego show-biznesu. Chociaż zakochani są do siebie niezwykle przywiązani, nie zdecydowali się jeszcze na ślub ani nie mają dzieci. Być może wkrótce media obiegną jednak bardzo radosne informacje w tej kwestii. Na razie piosenkarka z dużym oddaniem strzeże swej prywatności.

- Spotyka się ze starszym brunetem, który jest całkowicie spoza show-biznesu. Zajmuje się architekturą krajobrazu i w ogóle nie zna świata celebrytów i gwiazd, co Cleo jest bardzo na rękę. Całkowicie straciła dla niego głowę. Przez jej napięty grafik widują się dość rzadko, ale Cleo chce trochę zwolnić tempo pracy - wyjawił znajomy gwiazdy dla Faktu kilka miesięcy temu.

Cleo wzrost

Wielu fanów zastanawia się nad kwestią wzrostu Cleo, gdyż gwiazda często występuje na wysokich obcasach. Jak się więc okazuje, wokalistka mierzy 160 cm. Być może to właśnie dlatego ma w szafie dużą kolekcję szpilek, które bardzo chętnie zakłada.

Źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News