rodzina
materiał partnera
Redaktor - 9 Listopada 2023

Internet i telewizja? Internet i telefon? Dowiedz się, jak wybrać odpowiedni pakiet usług dla siebie

Łączenie usług to jedno z popularniejszych rozwiązań wśród operatorów, które niesie wiele korzyści dla obu stron. Firmy mogą sprzedawać więcej produktów, a klienci ograniczają ilość opłat do jednej zbiorczej. Jak wybrać najlepszy zestaw dla siebie? Oto najważniejsze zalety pakietu internetu z telewizją lub telefonem!

Zalety pakietu Internet + Telewizja

Internet i telewizja to jeden z najpopularniejszych zestawów oferowanych przez wiele firm. Dzięki niemu klienci zyskują dostęp do nawet setek kanałów telewizyjnych, a także korzystne warunki używania sieci domowej. Jedną z większych zalet tego typu promocji jest fakt, że wybierając ofertę łączoną, klient zapłaci za nią mniej, niż gdyby osobno zdecydował się na umowę telewizyjną i internetową. Dodatkowo według badań The Gauge blisko 88% polskich gospodarstw domowych korzysta z telewizji naziemnej, satelitarnej lub kablowej, a jedynie 6,6% wybiera kanały streamingowe.

Warto jednak pamiętać, że internet nie służy tylko rozrywce – to nieodłączny element edukacji, pozyskiwania informacji, pracy lub komunikowania się z innymi różnymi kanałami. Mając na uwadze te dwa ważne czynniki, wybór oferty z telewizją i internetem jest niezwykle ważny. Co ważne, to kompleksowa usługa, która sprawdzi się wielu odbiorcom.

Dla kogo łączona oferta będzie odpowiednia?

Oferta kierowana jest nie tylko do rodzin czy osób w związku. Zadowoleni z niej będą także single i ci, którzy pracują z domu lub tworzą wiele materiałów na studia. Propozycja pakietu internetu z telewizją przygotowana przez firmę Play dostępna jest zarówno dla ich obecnych klientów, jak i osób, które chcą dołączyć do tego grona.

Bywa, że stali użytkownicy otrzymują przystępne warunki i promocje umów. W ich ramach, poza niższą ceną za korzystanie z internetu i telewizji, konsumenci mogą się spodziewać dodatkowych niespodzianek jak np. wypróbowanie wielu kanałów i platform streamingowych (Netflix, Cinemax, Eleven Sports). Play przygotował aż 3 zestawy pakietów:

  • do 165 kanałów + Internet do 300 Mb/s;
  • do 165 kanałów + Internet do 600 Mb/s;
  • do 165 kanałów + Internet do 1 Gb/s.

W każdym przypadku za obsługę światłowodu odpowiada router Play BOX NET. Urządzenie dostarcza połączenie w standardzie Wi-Fi 6. Dodatkowo dzięki dwóm wbudowanym antenom wewnętrznym pozwala na połączenie pasmem 2,4 GHz oraz 5 GHz.

Zalety pakietu Internet + Telefon

Osoby, które na co dzień nie są użytkownikami telewizji, mogą skorzystać z innej promocji i połączyć w jedno umowę na telefon i internet. Poza niższą ceną wiąże się to z dużą wygodą. Do opłaty jest tylko jeden rachunek, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o jego różnych terminach. Zobowiązanie ma też swój określony czas trwania, dzięki czemu wszystkie usługi można przedłużyć jednocześnie.

Niektórzy dostawcy w ramach takich ofert proponują klientom np. kilka miesięcy darmowego korzystania z platform streamingowych lub nielimitowany internet w telefonie. Dodatkowo podpięcie wszystkich usług wiąże się tylko z jedną wizytą przedstawiciela operatora, który zajmie się niezbędnymi dokumentami. Pakiet często można zamówić przez internet i załatwić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu.

Kto powinien skorzystać z łączonego pakietu?

Oferta przeznaczona jest szczególnie dla osób, które nie chcą korzystać z telewizji, nie mają możliwości jej odtwarzania lub wykupują ją u innego dostawcy. Warto jednak zaznaczyć, że przeniesienie wszystkich usług do jednego operatora może oznaczać o wiele korzystniejsze warunki umowy, a tym samym niższe comiesięczne opłaty.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News