Ile zarabia Hanna Lis
YouTube/tvnpl
Dominik Kwaśnik - 24 Czerwca 2019

Ile zarabia Hanna Lis? To kobieta sukcesu

Ile zarabia Hanna Lis? To pytanie zadają sobie osoby śledzące karierę znanej dziennikarki. W szczycie swojej kariery na pewno nie mogła narzekać na stan konta.

Ile zarabia Hanna Lis? Dziennikarka zrobiła dużą karierę, a w mediach pracowała przez lata. W jej życiorysie znaleźć można współpracę z największymi polskimi stacjami telewizyjnymi. Wiele lat obecna była w TVP, pracowała także w Polsacie i TVN. Pełniła prestiżowe funkcje - prowadziła główne wydanie "Wiadomości" na TVP 1 oraz "Wydarzenia" Polsatu, a także wiele programów publicystycznych. Znana dziennikarka, budząca u widzów szacunek i sympatię, w szczycie swojej sławy mogła liczyć na spore zarobki.

Ile zarabia Hanna Lis? Nie musiała martwić się o pieniądze

Według portalu se.pl, Hanna Lis zarobiła w ciągu czterech lat pracy w Telewizji Polskiej około 2 milionów złotych. To naprawdę niebagatelna kwota. W ciągu kwartału dziennikarka miała inkasować ok. 150 tysięcy złotych. Wtedy nie musiała się martwić o stan konta. Niestety sytuacja zmieniła się po odejściu z TVP.

Hanna Lis zakończyła współpracę z Telewizją Publiczną w 2016 roku. Wciąż była bardzo popularna, jej osoba pomagała przyciągać widzów przed telewizory. Postanowił to wykorzystać TVN i zakontraktował sławną prezenterkę. Obdarzono ją dużym zaufaniem i zaoferowano prowadzenie własnego programu, dostała wolną rękę.

Nieudana przygoda z TVN. Nie jest różowo

Lis prowadziła na antenie TVN Style autorski podróżniczo-kulinarny program "Bez planu". Dziennikarka chciała w nim realizować swoją pasję. Niestety - program został zdjęty z anteny. Jednym z powodów były zbyt wysokie koszty realizacji.

Później Hanna Lis brała udział w pierwszej edycji "Azja Express" i prowadziła talk-show "Między słowami" na antenie Polsat Cafe. Nie mogła jednak liczyć na zarobki tego rzędu, co w TVP. Niektóre media podawały doniesienia, że popularna dziennikarka ma problemy finansowe. Lis jest wciąż bardzo popularna i na pewno wkrótce zobaczymy ją w nowej stacji. To przecież bardzo doświadczona osoba, która dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu może stworzyć niejeden świetny program.

Źródło: Lelum

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News