David Beckham
instagram - David Beckham
Izabela Gawron - 24 Kwietnia 2019

Ile zarabia David Beckham? Czasy świetności minęły

Ile zarabia David Beckham? Słynny piłkarz wciąż zajmuje wysoką pozycję na liście najbogatszych sportowców świata. Jednakże lata największych zarobków już dawno za nim.

Ile zarabia David Beckham? Legendarny piłkarz wciąż może pochwalić się wysokimi zarobkami. W 2016 roku na sprzedaży swoich produktów autorskiej marki zarabiał dziennie 71 tys. funtów. Według rankingu "Forbesa" zajmuje 9 pozycję na liście najbogatszych sportowców świata z fortuną wartą 730 mln dolarów. Jest to jednak dalekie od jego szczytowej formy.

Ile zarabia David Beckham?

Ostatnio o piłkarzu zrobiło się cicho. W mediach społecznościowych kojarzony jest przede wszystkim z życiem rodzinnym, żoną projektantką mody Victorią Beckham, a także byłą członkinią Spice Girls. Anglik w 2013 roku ogłosił koniec swojej kariery.

Odkąd przeszedł na sportową emeryturę nikt nie wie tak na prawdę, czym się właściwie zajmuje. Były reprezentant Anglii w piłce nożnej rzadko pokazuje swoje życie prywatne w mediach, a także unika dużych imprez. Odkąd Victoria Beckham osiąga sukcesy w branży modowej, były piłkarz zszedł na dalszy plan. Oboje chwalą się przede wszystkim swoimi dziećmi, a o osiągnięciach Davida niewiele wiemy. Czy pracuje razem z Victorią na ich olbrzymi majątek?

David Beckham - zarobki

Po skończeniu kariery piłkarskiej Anglik został biznesmenem. Stworzył swoją markę, którą opatrzył popularnym na świecie nazwiskiem. Wśród produktów sygnowanych nazwiskiem piłkarza znajdują się m.in. perfumy, bielizna i wiele innych gadżetów. To stąd pochodzą głównie jego zarobki. Czy zajmuje się czymś jeszcze? Tak naprawdę nie wiadomo, czy oprócz drogich produktów oferuje swoim fanom coś jeszcze. Ile zarabia David Beckham? Po odliczeniu podatków i kosztów, na czysto dziennie zarabia 31 tysięcy funtów. Jest to kwota przyprawiająca zwykłego człowieka o zawrót głowy, ale dla Beckhama to nic, w porównaniu z tym, co niegdyś zarabiał. Razem z zarobkami żony, stanowi to całkiem pokaźną sumę.

Angielski piłkarz wciąż pozostaje legendą futbolu, każdy produkt z jego nazwiskiem znajdzie swojego kupca. Stopniowo razem z rodziną buduje swoje imperium i gromadzi kolejne zera na koncie. Dla największych fanów nadal pozostanie najbardziej rozpoznawalnym angielskim piłkarzem, a wszystko opatrzone jego nazwiskiem sprzeda się jak ciepłe bułeczki.

źródło: sport.tvp

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News