Ile lat ma Zygmunt Chajzer
YouTube/ TV Okazje
Dominik Kwaśnik - 23 Czerwca 2019

Ile lat ma Zygmunt Chajzer? Wygląda na dużo młodszego

Ile lat ma Zygmunt Chajzer? Znany dziennikarz prezentuje się doskonale, wielu widzów uważa, że niewiele zmienił się od czasów, gdy prowadził kultowy teleturniej "Idź na całość".

Ile lat ma Zygmunt Chajzer? W mediach jest obecny od lat, a wielką popularność przyniosła mu rola prowadzącego w słynnym teleturnieju Polsatu "Idź na całość". Program był emitowany w latach 1997-2000 i wielu widzów uważa, że od tamtego czasu niewiele się zmienił. Może jego włosy przyprószyła siwizna, ale prezencja i charyzma pozostały te same.

Ile lat ma Zygmunt Chajzer? Wciąż jest bardzo aktywny

Zygmunt Chajzer jest także mocno kojarzony z reklamami proszków Vizir czy telezakupami Mango. W ostatnim czasie pokazywał się też w kampaniach reklamowych sieci komórkowej Play czy napojów Pepsi. Ta krótka wyliczanka pokazuje, jak aktywny zawodowo pozostaje gwiazdor.

W ostatnim czasie zyskał też wsparcie w postaci syna, Filipa, z którym często pokazują się w duecie. Wiele osób uważa wręcz, że Zygmunt niewiele różni się od swojego 34-letniego syna. Panowie wystąpili razem m.in. w show TVN "Ameryka Express". Znany dziennikarz nie miał żadnych problemów z podołaniem niewygodnego zadania - kręcenia zdjęć w trudnych warunkach Ameryki Południowej.

Udział w tak fizycznie wymagających programach jak "Gwiazdy Tańczą na lodzie" i "Taniec z gwiazdami" udowodnił, że Zygmunt Chajzer jest w doskonałej formie. Nic zresztą dziwnego - słynny dziennikarz jest absolwentem warszawskiego AWF, w młodości grywał w siatkówkę w uczelnianych zespołach AZS AWF i AZS UW. Jego umiejętności znalazły uznanie, był powoływany do juniorskiej reprezentacji.

Ile lat ma Zygmunt Chajzer? Gwiazdor obchodził urodziny w maju. Urodził się dokładnie 1 maja 1954 roku. Skończył więc już 65 lat. Ta informacja może zdziwić niejedną osobę. Chajzer zdecydowanie wygląda na młodszego.

Źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News