Gdzie mieszka Natalia Szroeder? To pytanie męczy wielu fanów
instagram/nataliaszroeder
Konrad Karpiuk - 23 Czerwca 2019

Gdzie mieszka Natalia Szroeder? Kupiła mieszkanie w wielkim mieście

Gdzie mieszka Natalia Szroeder? To pytanie na pewno zadaje sobie wielu fanów wokalistki. Okazało się, że jej mieszkanie wcale nie jest w wybitnie zaskakującym miejscu. Zdecydowała zamieszkać się tam, gdzie kieruje się wielu celebrytów.

Gdzie mieszka Natalia Szroeder? Wielu fanów i fotoreporterów chciałoby wiedzieć, aby móc zdobyć upragniony autograf lub ekskluzywne zdjęcia dla prasy celebrytki w trakcie jej codziennych spacerów. Jak się okazuje, nie trzeba wcale daleko szukać.

Nikt do tej pory nie wiedział gdzie mieszka Natalia Szroeder

Młoda wokalistka zdecydowała się zainwestować w mieszkanie w stolicy Polski. Był to jeden z jej pierwszych zakupów po tym, jak dorobiła się znacznych pieniędzy w swojej karierze muzycznej. Jednak, mimo że zamieszkała w opanowanej przez celebrytów Warszawie, nie zdecydowała się na hałaśliwe miejsce. Postanowiła zostać na uboczu - dlatego zakupiła lokal na Bródnie, po wschodniej stronie Wisły.

Nie jest to jakoś szczególnie duże mieszkanie, ale najwyraźniej Natalia Szroeder nie potrzebuje większego. Wokalistka za dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 metrów kwadratowych musiała wyłożyć sumę wysokości blisko 400 tysięcy złotych. To niemała kwota, ale stale koncertująca wokalistka może sobie na to pozwolić.

Gdzie wcześniej mieszkała Natalia Szroeder? Wyprowadziła się daleko od rodziny

Zanim jeszcze wokalistka przeprowadziła się do Warszawy, pomieszkiwała w swoim rodzinnym domu na Kaszubach. Wtedy też zaprosiła dziennikarzy "Faktu" do obejrzenia lokum jej rodziców.

Artystka pokazała dziennikarzom bliskie swojemu sercu miejsce oraz uchyliła rąbka tajemnicy na temat historii jej rodziny. Okazało się, że w imponującym domu jest miejsce nazywane "izbą pamięci", które jest muzeum długiej historii rodu Szroederów. Natalia za najwyższą wartość stawia własną rodzinę, dlatego bardzo chętnie odwiedza dziadków mieszkających w rodzinnym Kłącznie.

Wokół budynku mieszkalnego znajduje się imponujących rozmiarów ogród, w którym wokalistka uwielbia pracować. Niedaleko posesji znajduje się także jezioro - Natalia przyznała, że ceni sobie pływanie łódką.

Wokalistka nigdy nie ukrywała, że jest mocno związana ze swoim rodzinnym regionem. W swojej karierze wydawała utwory w języku Kaszubskim, a ponadto przyznaje, że chciałaby niegdyś postawić nowy, własny dom obok tego rodzinnego - aby móc dalej dbać o długie tradycje jej rodu. Teraz niewątpliwie wyprowadziła się z dala od domu. Jednak jeśli dalej będzie odnosić spektakularne sukcesy - kiedyś na pewno spełni swoje marzenie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News