Ile dzieci ma Krzysztof Cugowski?
wikipedia/Agnieszka Kalinowska
Aneta Wasilewska - 17 Września 2019

Ile dzieci ma Krzysztof Cugowski? Gwiazdy estrady

Ile dzieci ma Krzysztof Cugowski? Polski muzyk osiągnął ogromny sukces, niewiele jednak wiadomo o jego życiu prywatnym. Wielu fanów z pewnością nie wie, ile dzieci wychował.

Ile dzieci ma Krzysztof Cugowski? Czym się zajmują? Krzysztof Cugowski to jeden z najbardziej znanych polskich głosów. Razem z zespołem Budka Suflera stworzył niezapomniane przeboje, które towarzyszą nam przy każdej okazji. Ich dzieła stały się kultowe dla co najmniej dwóch pokoleń Polaków. Młodsi słuchacze do dzisiaj mogą w radio usłyszeć hity zespołu. Związany z polską muzyką rockową Cugowski w czasie trwania kariery zdążył założyć również szczęśliwą rodzinę. I to nawet dwukrotnie. Pierwsze małżeństwo z Małgorzatą zakończyło się rozwodem i doszło do drugiego z Joanną.

mężczyzna pancernikMężczyzna zatrzymał się, żeby napoić umierające z pragnienia zwierzę. Pancernik okazał mu niebywałą wdzięczność, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Ile dzieci ma Krzysztof Cugowski?

Z pierwszego małżeństwa urodził mu się Piotr, a z drugiego Wojciech i Krzysztof Junior. Obu synów Krzysztofa z pewnością kojarzy większość polaków. Poszli oni w ślady ojca i zostali muzykami. Założyli nawet wspólny zespół o nazwie "Bracia". Trzeci, najmłodszy syn, zburzył rodzinną tradycję i zajął się inną profesją.

Starszy syn Krzysztofa prywatnie jest mężem dziennikarki Elizy Tokarczuk. Wspólnie wychowują syna Piotra. Karierę muzyczną razem z bratem rozpoczęli w 1997 roku. Nagrali razem 6 studyjnych albumów. Był jurorem w dwóch programach - "MTV Rockuje"! i "The Voice of Poland". Oprócz tego Piotr Cugowski udziela się charytatywnie. Wielokrotnie uczestniczył w koncertach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W 2010 roku zaśpiewał piosenkę "Moja planeta", która była elementem akcji McDonalda "NIE nowotworom u dzieci".

Młodszy syn również jest po ślubie. W 2008 roku ożenił się z Krystyną Marczewską, która jest specjalistką od terapii muzyką. Razem mają córeczkę - Weronikę. Wojciech Cugowski może pochwalić się epizodyczną rolą w filmie "Atrakcyjny pozna panią". Z występów w telewizji możemy pamiętać go również z programu "Bar". Jeśli chodzi o karierę muzyczną, wielokrotnie występował na płytach lubelskich artystów.

Chociaż Bracia już nie prowadzą działalności muzycznej, to cały czas możemy usłyszeć w radiu ich największe przeboje. Krzysztof Cugowski pewnie jest dumnym ojcem zarówno swoich niezmiernie muzykalnych synów, jak i z najmłodszego potomka, który nie podzielił rodzinnej ścieżki kariery. Krzysztof Junior wybrał aktorstwo. Uzdolniony artystycznie chłopak nie chciał być widziany jako "ten trzeci Cugowski" i dlatego nie związał się z branżą muzyczną. Dlatego tak niewiele osób zdaje sobie sprawę, że Krzysztof Cugowski ma trójkę dzieci.

źródło: viva

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News