Ile dzieci ma Apoloniusz Tajner
Wikipedia/Łukasz Pieczyrak
Mariusz Wiącek - 4 Kwietnia 2019

Ile dzieci ma Apoloniusz Tajner? Właśnie jedno mu się urodziło

Ile dzieci ma Apoloniusz Tajner? Znany trener polskiej kadry skoczków i obecny prezes Polskiego Związku Narciarskiego wzbudza w ostatnich latach liczne kontrowersje poprzez swoje życie prywatne. Ile tak naprawdę ma dzieci i kto jest ich matką?

Ile dzieci ma Apoloniusz Tajner? To z pozoru proste pytanie jest jednak coraz bardziej nurtujące dla osób, obserwujących świat skoków narciarskich. Apoloniusz Tajner dał się poznać z dobrej strony jako trener kadry polskich skoczków, za czasów, gdy Adam Małysz zaczynał właśnie wygrywać wszystko, co było do wygrania. W 2006 roku został mianowany prezesem Polskiego Związku Narciarskiego i od tego czasu piastuje tę pozycję, udzielając się sporadycznie w mediach jako ekspert.

Urodzony w 1954 roku Apoloniusz Tajner sam był skoczkiem narciarskim i kilkukrotnie został nawet mistrzem Polski Juniorów. Jednak karierę skoczka porzucił, aby zostać trenerem.

Apoloniusz Tajner dzieci. Prywatne życie trenera wciąż interesuje Polaków

Od pewnego czasu były trener skoczków narciarskich wzbudza liczne kontrowersje swoim życiem prywatnym. Wiele krytyki wzbudził wśród społeczeństwa fakt, że mężczyzna porzucił swoją żonę dla młodej dziewczyny, młodszej od niego o aż 37 lat.

Ze swoją żoną byłą żoną Aleksandrą ma dwoje dzieci. Syn Tomisław Tajner znany jest każdemu miłośnikowi skoków narciarskich, jako wielokrotny uczestnik zawodów Pucharu Świata oraz reprezentant Polski. Nie odnosił jednak zbyt wielu sukcesów i zrezygnował z kariery sportowca. Obecnie pracuje jako trener kombinacji norweskiej.

Córka, Dominika, wyszła za mąż za piosenkarza Michała Wiśniewskiego. Wydawałoby się, że para wiedzie szczęśliwe małżeńskie życie, jednakże niespodziewanie wokalista poinformował o rozpoczęciu procedury rozwodowej, co skutkowało załamaniem się córki byłego trenera skoczków.

Można by powiedzieć, że Apoloniusz Tajner ma dwoje dzieci, jednak z najnowszych informacji wynika, że to nie do końca prawda. Otóż jego znacznie młodsza partnerka, Izabela Podolec jest w ciąży, o czym para poinformowała opinię publiczną. Oznacza to, że prezesowi PZN urodzi się kolejne dziecko. Warto zauważyć, że matka jego trzeciego dziecka jest znacznie młodsza od córki Apoloniusza Tajnera. Jednak, jak sami zakochani twierdzą, im to nie przeszkadza.

źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News