Ile Cristiano Ronaldo ma lat?
Instagram - Cristiano Ronaldo
Izabela Gawron - 8 Maja 2019

Ile Cristiano Ronaldo ma lat? Mimo wieku wciąż jest najlepszy

Ile Cristiano Ronaldo ma lat? Należy do grona najlepszych piłkarzy na świecie. Jego kariera trwa już na prawdę długo, a wielu z pewnością zastanawia się, ile jeszcze potrwa świetna passa i forma CR7. Mimo wieku jest ciągle na topie.

Ile Cristiano Ronaldo ma lat? Wciąż należy do najlepszych graczy na świecie, a jego kariera bezustannie prężnie się rozwija. Jest niezwykle utalentowany i ciężko pracuje na swój sukces, jednak nie spoczywa na laurach i utrzymuje swoją pozycję na szczycie. Ma już jednak swoje lata, a po przejściu do Juventusu, wielu zwiastowało mu rychły koniec kariery. Czy rzeczywiście jest w tym ziarno prawdy?

Cristiano Ronaldo - wiek

Portugalczyk od wielu lat jest aktywny zawodowo, a piłkę nożną zaczął trenować w wieku 8 lat. Swoje pierwsze poważne mecze zaczął rozgrywać w stołecznym klubie Portugalii, a od momentu transferu do Manchester United stał się gwiazdą światowego formatu. Dalej jego kariera potoczyła się błyskawicznie i dziś Cristiano jest jednym z najlepszych sportowców na całym globie. Jest obecny w futbolu tak długo, że wielu nie wyobraża sobie jego braku w rozgrywkach. A ile Cristiano Ronaldo ma lat?

Ile Cristiano Ronaldo ma lat? Jeszcze długo pogra!

Okazuje się, że jak na piłkarza, wcale nie jest już taki młody. W tym sporcie cenione są zwłaszcza młode, pełne energii osobowości. Poszukiwacze talentów jeżdżą po stadionach na całym świecie w poszukiwaniu świeżych nazwisk. Poważną karierę wielu rozpoczyna już w wieku 16 lat, jest to jednak bardzo złudny i wymagający świat. Wielu sądzi, że wystarczy tylko talent i nic więcej, jednak prawdziwy klucz tkwi w ciężkiej pracy i determinacji. Na nic się zda potencjał, jeśli młody piłkarz nie będzie wiedział, jak go właściwie wykorzystać.

W pewnym sensie piłkarze tacy, jak Ronaldo, mają w tej kwestii przewagę. Są doświadczeni, pewni swoich umiejętności i potrafiący to wszystko w prawidłowy sposób wykorzystać. W lutym tego roku CR7 skończył 34 lata i pomimo tego jest ciągle na topie. Lata ciężkiej pracy się opłaciły i dzięki temu jest najlepszy.

źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News