Czy Cristiano Ronaldo ma żonę
YouTube/OchMyGoal
Monika Domańska - 8 Maja 2019

Czy Cristiano Ronaldo ma żonę? Jest po prostu piękna

Czy Cristiano Roanaldo ma żonę? Od paru lat jedna z największych gwiazd piłki nożnej nie może narzekać na samotność. Ze swoją nową partnerką sportowiec doczekał się rok temu czwartego już dziecka. Kim jest kobieta, u której boku Cristiano postanowił się ustabilizować?

Czy Cristiano Ronaldo ma żonę? - zastanawiają się liczne fanki kapitana Portugalskiej drużyny, które potajemnie do niego wzdychają, marząc o tym, by kiedyś mieć okazję chociaż porozmawiać z przystojnym piłkarzem.

Serce sportowca jest już jednak zajęte. Do tej pory pozostawał on w paru niesformalizowanych związkach, których owocem jest troje dzieci. Pierwsze z nich pojawiło się na świecie w 2010 r., a piłkarz był tak wzruszony tym wydarzeniem, że postanowił nazwać go własnym imieniem.

Kolejnego potomstwa doczekał się, gdy pozostawał w związku ze sławną rosyjską modelką, Iriną Shayk. Bliźniaki pary, Eva i Mateo, narodziły się w 2017 r. Co ciekawe, cała trójka została poczęta w dość nowoczesny sposób - w ciąży nie były partnerki znanego piłkarza, lecz surogatki. Taka decyzja sportowca wywołała liczne domysły i kontrowersje wśród fanów. Zaczęto spekulować, czy ta konkretna metoda poczęcia potomstwa nie jest wynikiem skłonności homoseksualnych sportowca.Wtedy wszelkie bliskie relacje z kobietami miałyby jedynie zatuszować jego orientację.

Czy Cristiano Ronaldo ma żonę, chociaż ceni sobie niezależność? - zastanawiają się kibice

Gdy podczas odbierania nagrody Złotej Piłki piłkarz podziękował za wsparcie żonie, cały świat pomyślał, że niechcący ujawnił on informację o swoim potajemnym ślubie z Iriną Shayk. Plotki te nie zostały nigdy potwierdzone, a wkrótce potem para rozstała się, mimo narodzin bliźniąt. Za powód podaje się złe relacje rosyjskiej modelki z matką oraz dziećmi Cristiano Ronaldo.

Piłkarz nie rozpaczał i znalazł szybko pocieszenie w ramionach Georginy Rodriguez, z którą jest związany do tej pory. Nową wybranką sportowca jest Hiszpanka, która przed poznaniem sportowca pracowała jako ekspedientka w luksusowych butikach. Pod koniec 2017 roku dzięki ukochanej sportowiec doczekał się czwartego dziecka - tym razem córeczki, Alany Martiny.

Obecna partnerka najbogatszego sportowca jest wyjątkowo piękna

Nowa ukochana Cristiano Ronaldo o wiele bardziej lubi dzieci, przepadają za nią również jej przybrane potomstwo. Z tego powodu oczarowany swoją wybranką sportowiec zaczął myśleć o zalegalizowaniu związku.

Romans jak z bajki przeszedł jednak poważny kryzys, gdy Kathryn Myorgi, pracownica luksusowego hotelu, oskarżyła znanego sportowca o brutalny gwałt. Ten nie zaprzeczył, ze odbył stosunek seksualny z ową kobietą, tym samym przyznając się do zdrady swojej partnerki. Stwierdził też, że nie protestowała ona wystarczająco mocno, by jego czyn mógł być uznany za gwałt. Pomimo skandalu para zaręczyła się i prawdopodobnie już wzięli cichy ślub.

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News