Horoskop miłosny, który zawróci Ci w głowie. Jeden znak ma wyjątkowe szczęście
Patryk Przybyłowski - 29 Stycznia 2019

Horoskop miłosny, który zawróci Ci w głowie. Jeden znak ma wyjątkowe szczęście

Horoskop miłosny jest dla wielu osób wyznacznikiem tego, czy przyszedł już odpowiedni czas na zajęcie się sprawami sercowymi. Gwiazdy skrywają w sobie tajemnice, które mogą wpłynąć na pomyślność w związku. Warto zobaczyć, który ze znaków będzie miał wyjątkowe szczęście w tej kwestii.

Horoskop miłosny może równie dobrze zachęcić do działania, jak i skutecznie ostrzec przed zbliżającymi się niepomyślnościami. Wydaje się, że w obydwu sytuacjach i tak warto dowiedzieć się, co los przygotował dla nas w najbliższym czasie.

Horoskop miłosny dla Barana (21.03-19.04)

Nie od dzisiaj wiadomo, że barany kierują się emocjami, przez co często dają się ponieść. Postaraj się o tym zapamiętać, gdyż twoja druga połówka zacznie odczuwać pewien dyskomfort związany z twoimi coraz częstszymi wahaniami emocjonalnymi. Musisz szybko zareagować. Szczera rozmowa i chęć poprawy powinna załagodzić wasz kryzys.

Horoskop miłosny dla Byka (20.04-20.05)

Nie możesz odpuścić kolejnej nadarzającej się okazji do zdobycia długo wyczekiwanej miłości. Pora wziąć się w garść i stawić czoła wszystkim problemom, które stoją na twojej drodze do szczęścia. Teraz jest twój czas, także bierz się do działania.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt (21.05-21.06)

U ciebie wszystko będzie dobrze. Jeśli miałeś marzenia związane ze znalezieniem drugiej połówki, z pewnością jest teraz czas na jego realizację.

Horoskop miłosny dla Raka (22.06-22.07)

Jeśli już cieszysz się miłością, to nic nie będzie w stanie zepsuć twojej relacji. Raki poszukujące swojej drugiej połówki powinny pod koniec miesiąca zdecydowanie podwyższyć obroty. Próżno jednak szukać potencjalnego partnera, czy też partnerki w klubach. Najbardziej nieoczekiwane miejsca przyniosą ci najwięcej pożytku.

Horoskop miłosny dla Lwa (23.07-22.08)

Hola hola, weź trochę na wstrzymanie. Pamiętaj, desperacja i pośpiech nie są najlepszymi doradcami. Postaraj się inaczej spojrzeć na swoje życie i pomyśl, co jeszcze możesz zrobić dla siebie nie będąc w związku. Kiedy odnajdziesz swoją pasję miłość sama stanie ci na drodze.

Horoskop miłosny dla Panny (23.08-22.09)

Motyle w brzuchu, cudowny humor i wszystkie cudowne uczucia towarzyszące zakochanym to jest to, co uwielbia każdy. Niestety w najbliższych dniach nie masz co liczyć na to, że uda ci się zaznać tych pięknych uczuć. Okres tej posuchy nie będzie długi, ale bardzo intensywny. Pamiętaj jednak, że nawet po najgorszej burzy słońce pojawi się nad horyzontem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Przepowiednie 2019Już niedługo w Polsce mają się dziać straszne rzeczy. Jasnowidz Jackowski nie może dłużej milczećCzytaj dalej

Horoskop miłosny dla Wagi (23.09-22.10)

Stały związek to jest to, czego teraz ci potrzeba. Postaraj się postawić przed drugą połówką jakieś poważne wyzwania, które bardzo szybko zweryfikują trwałość waszego związku.

Horoskop miłosny dla Skorpiona (23.10-21.11)

Najwyższa pora na wyruszenie na miłosne łowy. Czas chowania się przed światem zdecydowanie dobiegł końca. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak dobrze pójdzie ci pierwszy podryw, na który się zdecydujesz. Chociaż... teraz już wiesz.

Horoskop miłosny dla Strzelca (22.11-21.12)

Wspólny czas z partnerem to jest to, co okaże się dla was zbawienne. Zrozumiesz, że źródłem waszych problemów będzie brak czasu dla siebie i wiele nieporozumień wynikających właśnie z tego.

Horoskop miłosny dla Koziorożca (22.12-19.01)

Wszystko wskazuje na to, że twoje życie miłosne czeka właśnie wielki rozkwit. Tylko od ciebie będzie zależało, czy zdecydujesz się nawiązać poważny i trwały związek, czy wpadniesz w meandry licznych, bardziej przelotnych znajomości.

Horoskop miłosny dla Wodnika (20.01-18.02)

Uważaj na swoją niegdysiejszą miłość, która będzie chciała zdecydowanie powrócić do twojego życia. Problem w tym, że ty nie masz na to ochoty, ponieważ odczuwasz pełnie szczęścia w nowym związku. Uważaj na niepokojące sygnały, które mogą wprowadzić pewną nerwowość między nami.

Horoskop miłosny dla Ryb (19.02-20.03)

Ryby w stałych związkach będą radziły obie teraz zdecydowanie lepiej, niż te dopiero rozpoczynając miłosne podboje. Nie ma jednak czym się zrażać, bo wytrwałość w dążeniu do celu prędzej czy później zostanie wynagrodzona.ZOBACZ TAKŻE
  1. Skandal! Szpitale robią biznes na sprzęcie WOŚP
  2. Będą podwyżki emerytur! Wiemy kiedy dostaniecie więcej pieniędzy
  3. Barbara Kurdej-Szatan poważne chora. Wyniki badań są bardzo złe
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? To jak nazywa się jej syn, to dla wielu TOTALNE zaskoczenie
 
Promocje Biedronka 2019Biedronka szaleje! Miażdżące promocje na popularne produktyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News