Hana z Na dobre i na złe. Dlaczego zginęła?

Hana z Na dobre i na złe. Dlaczego zginęła? Źródło: Facebook/Kamila Baar-Kochańska

Hana z "Na dobre i na złe" była jedną z ulubionych bohaterek tego popularnego serialu. W jednym z ostatnich odcinków zginęła. Dlaczego scenarzyści postanowili usunąć ją z fabuły? Jak radzi sobie Kamila Baar - aktorka grająca tę postać?

Hana z Na dobre i na złe

Hana z "Na dobre i na złe", grana przez aktorkę Kamilę Baar-Kochańską, to jedna z głównych bohaterek tego serialu. Od pierwszych chwil na planie "Na dobre i na złe", od razu zyskała sympatię widzów. Postać ta była z zawodu ginekologiem i neonatologiem, a prywatnie przyrodnią siostra Przemka Zapały (postać grana przez Marcina Rogacewicza) i żoną Piotra Gawryły (Marek Bukowski).  Hana przyleciała z Izraela do Polski, ponieważ chciała poznać swojego ojca i brata, których nigdy nie wcześniej nie spotkała. Pewne zdarzenia losowe oraz chęć pomocy bratu sprawiły, że Hana Goldberg postanowiła zostać w Polsce i dołączyć do zespołu lekarzy kultowego szpitala w Leśnej Górze.

Śmierć Hany Goldberg

W 652 odcinku serialu wyemitowanym 2 czerwcu 2016 roku Hana zginęła tragiczną śmiercią w czasie podróży z Izraela, pozostawiając zrozpaczonego męża i przybraną córkę. Wielu fanów "Na dobre i na złe" zadawało sobie pytania, dlaczego tak popularna postać została usunięta z produkcji. Sytuację wyjaśniła w końcu sama aktorka Kamila Baar.

Kamila Baar - aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna

Jak twierdzi Kamila Baar, która wcielała się w postać Hany, po prostu chciała skupić się na innych zobowiązaniach zawodowych. Jest ona zawodową aktorką filmową, teatralną i telewizyjną, ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie, więc po prostu postanowiła poświęcić się pracy w teatrze oraz w produkcjach filmowych. 

- To był dobry moment, żeby odejść z "Na dobre i na złe". Polubiłam swoją bohaterkę, czerpałam inspirację z jej siły i przebojowości. Hana pojawiła się i zniknęła. Tyle. Czas, który zyskałam, spędzam z rodziną. I realizuję swoje pasje - dodaje Baar.

W 2018 roku miał premierę film z jej udziałem "Kamerdyner", w którym zagrała m.in. z Sebastianem Fabijańskim i Januszem Gajosem.

W kuluarach show-biznesu mówi się jednak, że Kamila Baar była niezadowolona z pomysłów scenarzystów na rozwój losów swojej postaci, czego nie kryła i ostentacyjne dawała temu wyraz na planie serialu.

Źródło: Superseriale  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News