Gdzie obejrzeć Świat według Kiepskich w sieci
facebook.com/kiepscy
Dominik Kwaśnik - 6 Maja 2019

Gdzie obejrzeć Świat według Kiepskich w sieci? Wszystkie odcinki online

Gdzie obejrzeć Świat według Kiepskich? Na szczęście ci, którzy chcą być na bieżąco z przygodami Ferdka Kiepskiego i plejady barwnych postaci z kultowego polskiego sitcomu, nie muszą być zdani na telewizyjną ramówkę. Serial dostępny jest także online.

Gdzie obejrzeć Świat według Kiepskich? Wydaje się, że serial jest pokazywany w telewizji od zawsze - i jest to uzasadnione wrażenie. Emisja słynnego polskiego sitcomu trwa nieprzerwanie od 1999 roku. Przez 20 lat widzowie mają okazję zaśmiewać się z przygód Ferdka Kiepskiego, jego rodziny i sąsiadów.

Główna kreacja Andrzeja Grabowskiego stała się już kultowa, podobnie jak role Bartosza Żukowskiego (Waldek Kiepski) czy Ryszarda Kotysa (Marian Paździoch) i Dariusza Gnatowskiego (Arnold Boczek). Z każdym sezonem serial zdobywa nowych fanów. I, adekwatnie do czasów, jego emisja nie jest ograniczona do ramówki Polsatu. Kiepskich można oglądać także online.

Gdzie obejrzeć Świat według Kiepskich online?

Przez ostatnie lata jesteśmy świadkami zmiany w dystrybucji treści telewizyjnych. Rewolucja dotyczy szczególnie seriali. Serwisy streamingowe pozwalają widzom decydować kiedy i gdzie obejrzą nowy odcinek ulubionego serialu. Na szczęście nie dotyczy to tylko wielkich, zagranicznych produkcji. Online obejrzymy także wiele polskich telenoweli. I nie trzeba w tym celu buszować po YouTube, wyszukiwać odcinków w pozostawiającej wiele do życzenia jakości.

Trudno wyobrazić sobie, że ktoś nie zna "Świata według Kiepskich", lecz jeśli ktoś taki się uchował, na szczęście ma szansę zapoznać się z szalonymi dziejami Ferdka Kiepskiego od samego początku. Ipla.tv, związany z Polsatem polski serwis typu "wideo na życzenie" (VOD), udostępnia widzom 28 sezonów serialu. Możemy więc obejrzeć wszystkie istniejące odcinki Kiepskich. Co ciekawe - i to doskonała wiadomość - niemal wszystkie są dostępne za darmo, jedynym warunkiem jest obejrzenie reklam. Płatny jest tylko najnowszy odcinek. Aby zdobyć do niego dostęp, należy wykupić abonament do serwisu.

Jednak to nie wszystko, co oferuje Ipla. Znajdzie się tam także nie lada gratka dla fanów serialu - kilkadziesiąt dodatkowych materiałów zza kulis produkcji.

"Świat według Kiepskich" można także oglądać za pośrednictwem serwisu VOD.pl. Znajdziemy tam kilka ostatnich sezonów serialu. Podobnie jak z Iplą, treści także dostępne są za darmo, wystarczy obejrzeć zaserwowane reklamy. Jest to chyba jednak niewysoka cena za kilkaset godzin doskonałej zabawy przy legendarnym polskim serialu.

Źródło: Polsat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News