Filip Chajzer, Maks Chajzer
Wikimedia Commons/Ralf Lotys
Agata Karczewska - 2 Lipca 2019

Filip Chajzer, Maks Chajzer. Syn gwiazdora tragicznie zmarł

Filip Chajzer, Maks Chajzer byli bardzo zżyci. Syn dziennikarz zmarł w tragicznym wypadku, a prezenter do tej pory przeżywa tę ogromną stratę. Kulisy tego wydarzenia są niezwykle smutne.

Filip Chajzer, Maks Chajzer mieli doskonałe relacje. Chłopiec stracił życie kilka lat temu w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dziennikarz do tej pory nie może się pozbierać po tym traumatycznym wydarzeniu i z bólem wspomina ten dzień.

Filip Chajzer, Maks Chajzer - smutna historia rodziny

Filip Chajzer kilka lat temu przeżył niezwykle trudny czas związany z tragiczną śmiercią swojego syna Maksa. Dziennikarz TVN-u jest znany szerszej publiczności ze swojej działalności na antenie tej stacji. Zwykle jego reportaże są chętnie oglądane przez miliony widzów, a Chajzer jest w nich bardzo zabawny i wyluzowany. Kiedy ogląda się materiały telewizyjne z jego udziałem, albo śledzi się poczynania celebryty w sieci, to trudno się domyślić, że przeżył on niedawno rodzinny dramat.

W 2015 roku doszło bowiem do fatalnego wypadku drogowego, w którym życie stracił młody syn dziennikarza, Maks Chajzer. Dziecko było owocem związku Filipa z jego pierwszą żoną Julią, z którą rozstał się w 2013 roku. Chłopiec w chwili śmierci miał 9 lat.

Wydarzenie miało miejsce 16 lipca 2015 roku na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Szczytniki niedaleko Płońska. Chłopiec jechał samochodem ze swoim dziadkiem, czyli teściem Filipa Chajzera. Kierowca w którymś momencie stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w naczepę stojącego na poboczu tira. Dziecko doznało tak rozległych obrażeń, że nie udało się go uratować. Gdy to się stało, dziennikarz przebywał na urlopie w Stanach Zjednoczonych. Informacja o śmierci Maksa rozdarła mu serce.

- Straciłem moje dziecko. Syna, którego kochałem nad wszystko na świecie. Moje życie właśnie straciło sens. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się go kiedyś znaleźć. Teraz nie wiem tylko jeszcze jak. Jestem w bardzo złym stanie - napisał na swoim Facebooku tego dnia Filip Chajzer.

Teraz dziennikarz wydaje się być już w lepszej kondycji psychicznej, ale z pewnością nadal przeżywa ogromny ból związany ze stratą syna. Ostatnio po raz kolejny został tatą. Partnerka celebryty, dziennikarka Małgorzata Walczak, urodziła mu syna Aleksandra.

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News