Ferdynand Kiepski urzędnikiem? Genialne sceny w “Kiepskich”
Anna Maria Guziewska - 27 Października 2018

Ferdynand Kiepski urzędnikiem? Genialne sceny w “Kiepskich”

Ferdynand Kiepski urzędnikiem? Jeden z najchętniej oglądanych seriali w Polsce cieszy się niesłabnącą popularnością od dwudziestu lat. Okazuje się, że w nadchodzących odcinkach scenarzyści postanowili znów zaskoczyć widzów.

Ferdynand Kiepski urzędnikiem, Halinka Kiepska dekoratorką wnętrz? Ciekawa zmiana zawodów głównych bohaterów może wielu zdziwić. Mimo wszystko widzowie serialu telewizji Polsat już nie mogą się doczekać emisji najbliższych odcinków. Wielu się zastanawia jak aktor poradzi sobie z taką odsłoną. W garniturze, koszuli i krawacie Ferdek wygląda niesamowicie. Motyw ten został podjęty przez autorów serialu już kilkukrotnie, stąd mogliśmy zobaczyć Ferdka przy stercie papierów, mówiącego specjalistycznym językiem.

Fani nie dowierzają! Ferdynand Kiepski urzędnikiem

Ostatnio producenci zdradzili, że Halinka Kiepska rzuci pracę pielęgniarki i zostanie... dekoratorką wnętrz. Czy osobliwa kobieta ma zmysł estetyczny i poradzi sobie w nowej roli? Ferdek będzie musiał się dostosować do nowej pasji żony, gdyż ta znalezione na śmietniku meble będzie przynosiła do mieszkania. Mężczyźnie spodoba się jednak narożna kanapa. Dzięki niej będzie mógł wygodnie spędzać czas przed telewizorem. Sitcom, który wymyślili polscy scenarzyści cieszy się niezwykłą popularnością. Okazuje się, że osobliwe postaci przyciągają widzów Polsatu każdego wieczoru. Andrzej Grabowski, flagowa postać tytułu, zdaje się być niezwykle związanym z serialem. Występuje w nim nieprzerwanie od pierwszego odcinka.

Andrzej Grabowski - sylwetka

Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Zaraz po tym zadebiutował na deskach tamtejszego teatru im. Juliusza Słowackiego. Od początku wyróżniał się talentem kabaretowym. Widzowie natychmiast to zauważyli, a reżyserzy zaczęli mu proponować komediowe role.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Maryna z "Janosika"Jak dziś wygląda Maryna z "Janosika"? Aktorzy jednej roli po latach [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Andrzej Grabowski zagrał na dużym ekranie między innymi w "Pułkowniku Kwiatkowskim", "Ogniem i mieczem", czy w "Dniu świra". Kultowe role, które stworzył sprawiły, że stał się jednym z najważniejszych aktorów na polskiej scenie filmowej. Pomimo charakterystycznego talentu komediowego, świetnie sobie również radzi z postaciami dramatycznymi. Jest bez wątpienia jednym z najbardziej utalentowanych polskich artystów scenicznych. Ostatnio mogliśmy go oglądać w filmie "Pitbull" oraz w wybitnym obrazie "Pokot". Chętnie współpracują z nim najważniejsi polscy reżyserowie, jak Agnieszka Holland czy Marek Koterski. Pomimo wielu propozycji Andrzej Grabowski stale współpracuje z producentami "Świata według Kiepskich". Ferdynanda Kiepskiego zna każdy widz polsatowskiego obrazu. Mężczyzna bawi Polaków już od niemal dwudziestu lat. Producenci przyznają, że serial zdobył taj dużą popularność, że z powodzeniem będzie emitowany na antenie telewizji Polsat przez wiele lat.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Puszysta gwiazda Polsatu zagięła wszystkich. Co za strój!
  2. Ferdynand Kiepski: Ile ma lat kultowa postać Polsatu?
  3. Znaki zodiaku, które są uznane za najbrzydsze. Nie chcesz się znaleźć na tej liście
  4. Rasy psów dla seniora. Brak sił i starość nie eliminują posiadania psa
  5. Gwiazda Polsatu wprawiła fanów w osłupienie. "Fajne cichobiegi"
Krystyna CzubównaIch głosy towarzyszą nam od dawna. Niewielu zna ich z wyglądu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News