Dzień Przytulania - obrazki
pexels.com/Leonardo Cardozo Galves
Adrian Sobolewski - 30 Maja 2019

Obrazki, gify i memy na Dzień Przytulania. Są zabójczo śmieszne

Dzień Przytulania - obrazki na temat tego dnia są naprawdę śmieszne. Pokazują one przytulanie z wielu stron - i na poważnie, czyli jako coś romantycznego, miłego i dającego chwilę wytchnienia, i jako coś zabawnego - czy to ze względu na odniesienie do prawdziwych sytuacji, czy też ze względu na zupełną abstrakcję.

Dzień Przytulania - obrazki na ten dzień są zabójczo zabawne, potrafią dotknąć tematów związanych ze wspólnym życiem, o których raczej się nie mówi, ale zrobić to w bardzo zabawny i innowacyjny sposób. Co internet pisze na temat przytulania i specjalnego dnia związanego z tą aktywnością? Jest tego naprawdę dużo!

Dzień Przytulania - obrazki i demotywatory na Dzień Przytulania

Dzień Przytulania może być bardzo romantyczną chwilą - możemy spędzić go z partnerem lub partnerką, pod kocykiem, blisko siebie, oglądając ulubiony film. Jednak nie zawsze jest taka możliwość - nieraz rozłączy nas życie i akurat 24 czerwca będziemy musieli wyjechać gdzieś - nie będziemy mieć możliwości bycia razem.

Gorycz takiej rozłąki bardzo trudno osłodzić, ale można spróbować za pomocą śmiesznego obrazka wysłanemu naszej drugiej połówce - może to przynajmniej wywołać uśmiech na ich twarzach. W internecie takich obrazków jest naprawdę wiele - wybraliśmy te najlepsze!

Gify na Dzień Przytulania

Jednym z bardzo dobrych sposobów na wyrażenie naszego uczucia w Dniu Przytulania jest także wysłanie naszej drugiej połówce śmiesznego lub romantycznego gifa - czyli krótkiej animacji. Przykładów takich obrazków w internecie jest bardzo dużo, a ich najlepszym źródłem jest Facebookowy komunikator Messenger, który pozwala nam wstawić takie animacje bezpośrednio do naszych konwersacji, umożliwia nam także wyszukiwanie ich za pomocą różnorakich programów typu GIF Keyboard. Jest to pewny sposób na wywołanie małego uśmiechu u naszego partnera lub partnerki, a przecież dobrze jest zacząć dzień od uśmiechu!

Dzień Przytulania - memy

Internet jest pełen śmiesznych obrazków na temat przytulania i Dnia Przytulania - widać, że jest to święto bardzo ważne dla wielu osób, a bliskość, też ta fizyczna, jest bardzo potrzebna w życiu. Przedstawiamy najlepsze memy komentujące to święto - niektóre są tak śmieszne, że łatwo zlecieć z fotela!

Obrazy Pikio

Każdy z nas wie, jak przyjemne jest przytulanie w ziemie. Nie dość, że możemy zbliżyć się do kochanej przez nas osoby, to jeszcze dzięki temu jest nam zdecydowanie cieplej! Jest to idealna rzecz na zimne, styczniowe wieczory - my, łóżko i ciepła kołdra. Jednak sytuacja diametralnie się zmienia w lecie - kiedy na dworze jest ciepło, trudno zdobyć się na cokolwiek, co może nas jeszcze bardziej ogrzać. Może właśnie przytulanie w myślach jest wtedy rozwiązaniem!

Obrazy Pikio

Nieraz wszyscy czujemy się jak taki kotek - jesteśmy bardzo słodcy, ale i tak nikt nie chce nas w tym momencie przytulić. Jest to idealny obrazek do wysłania do partnera lub partnerki, z którym już jakiś czas się nie widzieliśmy - idealnie pokazuje jak bardzo można się stęsknić!

Obrazy Pikio

Nieraz mówi się, że im mniej śmieszny jest żart, tym bardziej śmieszy. Powyższy "suchar" może być tego przykładem - pointa żartu jest tak niespodziewana, że słuchacze na pewno wybuchną śmiechem - przynajmniej z zaskoczenia.

Obrazy Pikio

Kto nie miał w życiu doświadczenia polegającego na tym, że był zdenerwowany na cały świat za absolutnie wszystko. Zły dzień w szkole lub pracy, może po prostu wstanie lewą nogą - wszystko może nas doprowadzić do naprawdę złego humoru. Najczęściej remedium na takie zdenerwowanie jest tylko jedno - wielki uścisk od ukochanej przez nas osoby potrafi odpędzić nawet najczarniejsze myśli i odczucia.

Obrazy Pikio

Oferujemy także małą instrukcję przytulania - niektórym może się przydać! Warto pamiętać, aby uniknąć najczęstszych błędów - nie chcemy przecież niechcący zgnieść czyjejś głowy - mogłoby to zdecydowanie pogorszyć doznania z naszego objęcia.

Obrazy Pikio

Przytulanie wcale nie jest czymś, do czego powinniśmy być zobligowani. Przecież powinno być to wyrażenie naszych uczuć, nie gest, którym obdarzamy wszystkich wokół. Idealnie przedstawia to podejście Pana Kaktusa - nie musi on przecież przytulać Pana Króliczka, skoro go nie lubi!

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Janusz Tracz - cytaty i memy z aktorem
  2. Kim jest Nocny Król z Gry o Tron? Aktor, postać, memy
  3. Mariusz Węgłowski - memy, zawód, Taniec z Gwiazdami
  4. Dzień Bez Stanika w gimnazjum? Memy podsumowują święto
  5. Joffrey Baratheon - śmierć, aktor, Sansa Stark, memy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News