Danuta Stenka ma piękną córkę
youtube.com/Laboratorium Kultury
Sara Osiecka - 10 Kwietnia 2019

Córka Danuty Stenki jest zjawiskowo piękna. Choć ma sławną mamę wie, co to ciężka praca

Danuta Stenka kojarzona jest przede wszystkim z doskonałymi kreacjami aktorskimi oraz nieprzemijającą urodą. Córka aktorki może pochwalić się równie atrakcyjnym wyglądem. Co więcej, dziewczyna jest nie tylko piękna, ale też pracowita. Wybrała niełatwy zawód.

Danuta Stenka jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, które mimo upływu lat wciąż wyglądają młodo i cieszą się doskonałą urodą. Te geny zostały przekazane jej córce, która wzbudza zachwyt swoją naturalną, delikatną urodą. Wygląd to jednak nie jedyna zaleta dziewczyny. Młoda kobieta doskonale wie, jak o siebie zadbać w kontekście finansowym i podjęła jedną z cięższych prac, by zarabiać własne pieniądze.

Ślub zaskakujący scenariuszNa ślubie do kościoła weszła była pana młodego w białej sukni. Trudno uwierzyć w to, co zrobiłaCzytaj dalej

Danuta Stenka może pochwalić się piękną córką. Jej zdjęcia robią wrażenie

Danuta Stenka to nie tylko wybitna artystka, ale także mama dwóch córek: Pauliny i Wiktorii Grzelak. Obie dziewczyny są już dorosłe, a ta druga zaczęła zwracać na siebie uwagę swoją fascynującą urodą. Na zdjęciach, jakie zamieściła w sieci, widać lekkie podobieństwo do matki, jednak w o wiele delikatniejszym wydaniu.

Wiktoria Grzelak ma bardzo symetryczną twarz o subtelnych rysach. Wyraziste brwi doskonale podkreślają migdałowe oczy, a długie rozwiane włosy dodają jej kobiecości. Dziewczyna wciąż jest bardzo młoda i to właśnie skromny, dziewczęcy urok jest jej największą ozdobą. Z pewnością odziedziczyła to po Danucie Stence.

Córka aktorki wybrała ciężki zawód. Chce sama zarabiać na swoje utrzymanie

Danuta Stenka często zabiera swoją pociechę na pokazy mody największych projektantów, a sama Wiktoria już oswoiła się z obecnością kamer czy fotografów. Mimo to młoda kobieta raczej nie wiąże swojej przyszłości z show biznesem. Wybrała dla siebie zupełnie inną ścieżkę kariery.

Dziewczyna postanowiła samodzielnie zarabiać na swoje potrzeby i znalazła pracę jako kelnerka w jednym z modnych lokali. Praca nie należy do lekkich, bowiem wymaga od niej dużego profesjonalizmu oraz dużej ilości czasu spędzonego na nogach, jednak zarobki są warte wysiłku. Podobno oprócz pensji Wiktoria może liczyć nawet na 1000 złotych napiwku.

Sama aktorka zaś jest bardzo dumna z córki i nie ma jej za złe takiego wyboru. Jak donosi informator blisko związany z rodziną, Danuta Stenka często odwiedza pociechę w pracy oraz wspiera ja z całych sił.

Obrazy PikioObrazy PikioObrazy Pikio

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Filip Gurłacz musiał odejść z „M jak Miłość” za karę! Co się stało?
  2. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

barbara kurdej-szatanBarbara Kurdej-Szatan przeszła osobisty dramat. Jej choroba może dotknąć każdegoCzytaj dalej

Źródło: JastrząbPost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News