Czy Robert Kubica ma dzieci
YouTube/PKN Orlen
Jan Odyniec - 25 Kwietnia 2019

Czy Robert Kubica ma dzieci? Sekrety prywatnego życia sportowca

Czy Robert Kubica ma dzieci? Jest to temat, który można podjąć na dwa sposoby. O tym jak i czy planował rodzinę, wiemy od dawna. Wszyscy jesteśmy ciekawi jak jest teraz.

Czy Robert Kubica ma dzieci?

Czy Robert Kubica ma dzieci, to jeszcze niepotwierdzona informacja. Z poprzedniego etapu kariery sportowca możemy wywnioskować, iż planował założenie rodziny wraz z partnerką Edytą Witas. Z racji na spory dystans do dziennikarzy oraz zwyczaj nieujawniania przez polską legendę Formuły 1 informacji o prywatnych relacjach, nie wiadomo czy nadal są ze sobą w związku.

Natomiast Robert jako osoba medialna sprawia wrażenie osoby bardzo rodzinnej. Nie kryje swoich emocji przed kamerami i jeżeli trzeba podsumować sprawę w szczery sposób, jak np. w przypadku wyrażenia opinii o obecnym zespole publicznie, możemy na niego liczyć w stu procentach. Serca Polskich fanów podbił również swoim ostatnim udziałem w akcji charytatywnej, polegającej na spełnianiu marzeń dzieci, których dotknęła w życiu niepełnosprawność.

Spotkanie z Julią przed testem na torze w Barcelonie

Wraz z ekipą telewizyjną do Barcelony zawitała młoda wielbicielka Kubicy - Julia, która niestety cierpi z powodu braku wzroku. Robert sprawił niesamowitą radość dziecku, umożliwiając spotkanie chwilę przed jazdą testową. Dzięki temu gestowi ze strony polskiego sportowca, dziewczynka mogła również poczuć atmosferę jaka panuje na torze.

Robert do dziecka: "Można mnie poznać po nosie".

W chwili gdy Robert zapoznał się z młodą dziewczyną, niewątpliwie zachowywał się jak wymarzony kandydat na ojca. Bez problemu był w stanie nawiązać świetną relację z Julią pomimo jej niepełnosprawności. Pozwolił jej się dotykać po twarzy, jednocześnie instruując ją, że nos ma na tyle charakterystyczny, że po jego wielkości może rozpoznać go bez najmniejszego problemu. Nie wiadomo czy Robert Kubica ma dzieci z partnerką Edytą, ale na pewno podbił serca najmłodszych, którzy niewątpliwie marzą o tym, aby kiedyś stać się kierowcą bolidu Formuły 1.

Źródło: Eurosport

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News