wojewódzki(1)
screen youtube.com/tvnpl
Karol Zaborowski - 1 Grudnia 2018

Czy Kuba Wojewódzki ma dzieci? Smutna prawda o showmanie

Czy Kuba Wojewódzki ma dzieci? To pytanie zadaje sobie wiele osób zarówno zaznajomionych z jego działalnością, jak i tych, które nie oglądają regularnie programu króla TVN-u. Jaka jest jednak prawda o życiu prywatnym showmana?

Czy Kuba Wojewódzki ma dzieci? W mediach nie brakuje doniesień o potomkach znanego dziennikarza, który stał się prawdziwą gwiazdą w naszym kraju. Wszystkim doskonale znane są jego podboje miłosne, ponieważ sam Wojewódzki nie ukrywa, że woli sporo młodsze od siebie partnerki. Temat życia prywatnego dziennikarza poruszany był już w niejednym wywiadzie.

Czy Kuba Wojewódzki ma dzieci? Kuba Wojewódzki ojcem

Temat dzieci największego showmana stacji TVN w mediach przewija się już od dłuższego czasu. W dużej mierze spowodowane jest to jego wiekiem, ponieważ dziennikarz nie należy już do najmłodszych osób. Co więcej, jego liczne związki z młodszymi kobietami pokazują, że ma problemy z nawiązaniem dłuższej relacji bądź też sporego pecha. Przez to założenie rodziny przez Kubę Wojewódzkiego dla wielu jest wręcz niewyobrażalne. Dziennikarz w niejednym wywiadzie wspominał, że chciałby już się ustatkować i mieć dzieci. Jednak jak na razie nie może na to liczyć.

Syn Kuby Wojewódzkiego

Jednocześnie showmen wspomina często, że w wywiadach dla mediów nigdy nie mówi prawdy. Przez to wiele osób podejrzewa, że dziennikarz ukrywa przed wszystkimi swoją faktyczną sytuację rodzinną. Dodatkowo potwierdzeniem ich słów mają być zdjęcia Wojewódzkiego z małym dzieckiem na rękach. Jest to chłopiec imieniem Bruno, a ich wspólne zdjęcia pojawiły się na profilu w mediach społecznościowych Wojewódzkiego. Fotografie wywołały niemały szum w Internecie, jednak dziennikarz zaznacza, że był jedynie "opiekunką" dla małego podopiecznego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kuba WojewódzkiWszystkie kobiety Kuby Wojewódzkiego [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Renata Kaczoruk ciąża

Kolejnym elementem wskazującym na to, że Wojewódzki nareszcie zostanie ojcem, jest inne zdjęcie, które opublikował na swoim Instagramie. Pokazane były na nim dziecięce buciki, które dla wielu internautów były wymowną wiadomością mówiącą, że jego ówczesna partnerka, Renata Kaczoruk jest w ciąży. Coś takiego nie mogło obejść się bez echa w polskich mediach. Dlatego momentalnie Internet aż zawrzał od najróżniejszych spekulacji. W jednym z wywiadów odniosła się do nich sama modelka, która nie spotyka się już ponoć z Wojewódzkim. Kaczoruk wprost powiedziała, że buciki były prezentem od ich znajomych, które miały być dla nich pewnego rodzaju życzeniami. Widać przez to, że również przyjaciele pary nie mogli się doczekać ich potomka. Ostatecznie Kuba Wojewódzki nie został jednak do tej pory szczęśliwym ojcem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile mężów miała Kora? Nie wszystko wychodziło jej w życiu
  2. Ilu mężów miała Magda Gessler? Wszystko na ten temat
  3. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Wodecki i Bończyk: Romans, którego nie było? Wyjaśniamy
Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek - Majdan10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News