kora
Fot. YouTube
Mikołaj Pilecki - 6 Listopada 2018

Ile mężów miała Kora? Nie wszystko wychodziło jej w życiu

Ilu mężów miała Kora? Choć od śmierci legendarnej wokalistki minęło już wiele miesięcy, jej życie prywatne ogromnie interesuje osoby, które jeszcze niedawno mało co wiedziały o niej samej. Jak prezentuje się historia życiowych partnerów artystki?

Ilu mężów miała Kora?

Ilu mężów miała Kora? Gwiazda polskiej estrady swoją karierę przeżyła u boku dwóch mężczyzn, którzy współpracowali z nią, lecz rywalizowali ze sobą. Pierwszym mężem wokalistki był Marek Jackowski, z którym ślub wzięła w 1971 roku, w okresie, w którym zaczął kształtować się Maanam. Para była w oficjalnym związku do 1984 roku, lecz ich drogi rozeszły się dużo wcześniej. Jeszcze w latach 70. Kora związała się z innym mężczyzną, Kamilem Sipowiczem, u którego boku pozostała aż do śmierci.

Marek Jackowski były mąż Kory

Marek Jackowski był o pięć lat starszym od Kory muzykiem i członkiem wielu poważanych zespołów. W momencie związania się z przyszłą żoną miał już na koncie wiele wydawnictw i cieszył się znaczną estymą. Ślub z 20-letnią Korą odbył się w 1971 roku, lecz związek nie przetrwał długo. Przez wiele lat mieszkał w Zakopanem, a po śmierci drugiej żony, wyjechał do Włoch, gdzie mieszkał aż do śmierci w 2013 roku z trzecią żoną i dziećmi.

Kamil Sipowicz

Kora poznała Sipowicza w 1975 roku, niedługo po zawarciu związku małżeńskiego z Jackowskim. Bardzo szybko zbliżyli się do siebie i zaczęli prywatnie spotykać. Artysta towarzyszył jej w trasach koncertowych, a także został ojcem jej syna. Ślub z Sipowiczem Kora wzięła dopiero w 2013 roku. Przyjęła wówczas jego nazwisko, które stało się jej trzecim po Ostrowskiej i Jackowskiej. Drugie z nich jednak przyległo do niej na tyle, że właśnie z niego została zapamiętana.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Edyta OlszówkaTe gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?Czytaj dalej
Kamil Sipowicz jest malarzem, rzeźbiarzem i fotografem. W 1991 roku założył z ukochaną wytwórnię muzyczną. Kamiling Co zajmowała się wydawaniem płyt i organizacją koncertów, głównie Maanamu. Sipowicz był z Korą aż do jej śmierci w ich wspólnym domu na Roztoczu. - Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że dziś o 5.30 na swoim ukochanym Roztoczu w otoczeniu najbliższych osób, ukochanych zwierząt i wspaniałej przyrody zmarła Kora. Ostatni miesiąc był bardzo trudny. Na końcowej drodze towarzyszyła jej rodzina, przyjaciele i wiele oddanych osób. W tę długą walkę zaangażowanych było wiele najlepszych szpitali, lekarzy, pielęgniarek i opiekunów, za co im z całego serca dziękujemy. Kora dawała ludziom miłość i otoczona była miłością. Zawsze będziemy ją kochać - napisał na Facebooku Jackowski w dniu śmierci Kory.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile jeszcze dzieci w Polsce musi umrzeć? Nie żyje dziewczynka
  2. Anna Mucha nie wytrzymała! Zdradziła, jakim kochankiem jest król TVN
  3. Polska gwiazda zapadnie się pod ziemię. Wojewódzki ujawnił jej wstydliwą tajemnicę
  4. NIESAMOWITE! PSIAK ADOPTOWAŁ WYJĄTKOWE I NIETYPOWE ZWIERZĄTKO
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
ZAMIANA
Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 rokuZnani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 rokuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News