Kamil Stoch i jego życie rodzinne
instagram/kamilstochofficial/
Weronika Wasiak - 5 Kwietnia 2019

Czy Kamil Stoch ma dzieci? Prywatne życie naszego mistrza

Czy Kamil Stoch ma dzieci? Na temat życia prywatnego nie znamy zbyt wielu szczegółów. Na szczęście już teraz jego fani mogą dowiedzieć się paru faktów.

Czy Kamil Stoch ma dzieci? Odpowiedzi na to pytanie skoczek nigdy nie ukrywał. Jak wszyscy dobrze wiemy Stoch w 2010 roku powiedział sakramentalne "tak". Fani śledzą jego dokonania sportowe, regularnie przyglądając się także kulisom jego prywatnego życia.

Czy Kamil Stoch ma dzieci?

Mimo że on i jego żona - Ewa - są szczęśliwym małżeństwem już 9 lat, nie mają jeszcze potomstwa. Być może zawodnik klubu KS Evenement Zakopane póki co chce skupić się na swojej karierze. W końcu ma dopiero 31 lat. Na dzieci z pewnością jeszcze przyjdzie czas. Gdy jego pierworodny pojawi się na świecie, będzie mógł poświęcić mu całą swoją uwagę. Być może stanie się to już niedługo. Jego kariera w końcu rozwija się od najmłodszych lat.

Jak wyglądały początki Kamila Stocha?

Niewiele osób wie, ale swoją przygodę z jazdą na nartach Stoch rozpoczął już w wieku 3 lat. Już rok później po raz pierwszy miał szansę skakać ze skoczni. Najprawdopodobniej właśnie od tego zaczęło się jego zamiłowanie do tej dziedziny sportu. Z biegiem czasu szło mu coraz lepiej. Nabierał doświadczenia i zyskiwał pierwsze wyróżnienia. Przebył długą drogę. Od szkolnych osiągnięć, które wygrywał do mistrzostw świata. Dzięki determinacji i talentowi udało mu się odnieść sukces.

Nie wykluczone, że gdy stanie się już szczęśliwym ojcem, będzie chciał zarazić swojego pierworodnego miłością do sportu. Nie ulega wątpliwością, że będzie uczył go jazdy na nartach i będzie pokazywał mu lub jej jak wygląda świat sportów zimowych. Być może na kilkanaście, albo kilkadziesiąt lat w mediach będziemy mogli podziwiać sukcesy potomka.

Źródło: WIKIPEDIA

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News