Czy Kamil Stoch ma dzieci
youtube.com/TVP VOD
Mariusz Wiącek - 4 Kwietnia 2019

Czy Kamil Stoch ma dzieci? Rodzina jest dla niego najważniejsza

Czy Kamil Stoch ma dzieci? Fani skoków narciarskich od kilku lat coraz bardziej interesują się życiem prywatnym mistrza olimpijskiego. Wiadomo, że od wielu lat ma żonę, która również budzi wiele sympatii wśród jego fanów. Jednak pojawiają się pytania, czy rodzina ma więcej członków.

Czy Kamil Stoch ma dzieci, żonę, gdzie mieszka lider naszej kadry skoczków? Pytania dotyczące życia następcy Adama Małysza pojawiają się coraz częściej. Fani skoków narciarskich oraz samego Kamila Stocha chcą wiedzieć o nim jak najwięcej, aby móc upewnić się, czy ten skromny, sympatyczny zawodnik z Zakopanego w rzeczywistości jest taki, jaki być się wydaje w mediach. Sam sportowiec stara się nie mówić zbyt wiele o swoim życiu prywatnym, chociaż również nie stara się na siłę unikać tego tematu.

Wiadomo, że Kamil Stoch urodził się w 1987 roku w Zakopanem. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, po czym wrócił w rodzinne strony. Przedtem w 2010 roku wziął kościelny ślub z Ewą Bilan, która pracowała jako fotograf. O tamtego czasu para mieszka w miejscowości Ząb, graniczącej z Zakopanem.

Czy Kamil Stoch ma dzieci?

Skoczek narciarski wstąpił w związek małżeński zanim tak naprawdę rozwinęła się jego kariera sportowa. Jednak od zawsze, w chwilach sukcesów wyrażał się ciepło o swojej żonie, dziękując jej z całego serca za wsparcie i obecność. Ewa Bilan-Stoch towarzyszyła mu na wielu zawodach, gdzie dopingowała swojego męża, co z pewnością było dla niego wielkim wsparciem.

Media oraz fani skoków narciarskich zastanawiają się, czy para zdecydowała się na dzieci. Jednak nie ma żadnych informacji, które by to potwierdzały, wręcz przeciwnie. Można być więc przekonanym, że małżeństwo Stochów dzieci nie posiada... jednak bardzo chcieliby je mieć.

Decyzja o nie powiększaniu rodziny mogła być związana z karierą sportową. W przypadku pojawienia się potomka, bardzo trudno byłoby Kamilowi Stochowi skupić się na treningach i musiałby wybrać: rodzina czy sport.

Wiele osób, znających ich osobiście zapewnia jednak, że małżeństwo bardzo chciałoby powiększyć rodzinę i cały czas o tym myślą. Jednak w konfrontacji z rzeczywistością muszą podejmować trudne decyzje. Nie wyklucza to jednak tego, że wkrótce mogą stwierdzić, iż nie ma powodu aby dłużej z tym zwlekać.

źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News