Czy Blowek jest z Nariną?
Youtube/Blowek
Wiadomości Pikio - 21 Maja 2019

Czy Blowek jest z Nariną? To największa tajemnica z jego kanału

Czy Blowek jest z Nariną? To pytanie, które nieustannie dręczy fanów youtubera. Piękna dziewczyna, z którą Blowek pojawia się na kanale bardzo czesto to, według widzów, idealny materiał na dziewczynę. Jednak czy naprawdę ich coś ze sobą łączy?

Karol Gązwa, bo tak naprawdę nazywa się Blowek, to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Zaczął nagrywać gdy miał zaledwie kilkanaście lat. Wtedy też jego kanał nazywał się Minecraft Blow i pojawiały się na nim filmy głównie z rozgrywkami w Minecrafta. Po paru latach chłopak zaczął odchodzić od tego formatu i przekształcił swój kanał na bardziej lifestylowy. Zmienił także nazwę na po prostu Blowek. Karol jako drugi w Polsce otrzymał milion subskrypcji, jest także jednym z bardziej rozpoznawalnych i najlepiej zarabiających youtuberów. Obecnie jego kanał subskrybuje aż 4 miliony widzów.

Kim jest Narina Amiryan?

Narina Amiryan to wieloletnia przyjaciółka Karola oraz jego menadżerka. Parę lat temu zaczęła współpracę z agencją stworzoną dla youtuberów o nazwie Gamellon. W trakcie tej działalności udało jej się pracować z takim osobami jak Stuu, Sylwestrem Wardęgą czy JDabrovskym. Od dłuższego czasu na stałe zajmuje się interesami Blowka. To ona koordynuje każdą współpracę, nawiązuje kontakty ze sponsorami i negocjuje kontrakty.

Oprócz tego, że zajmuje się interesami Karola, Narina jest także bardzo z nim zaprzyjaźniona prywatnie. Bardzo często występuje w filmikach na jego kanale, razem spędzają czas i publikują wspólne zdjęcie. Przez ciągłą obecność w towarzystwie youtubera, fani zaczęli podejrzewać, że pomiędzy tą dwójką jest coś więcej niż tylko przyjaźń.

Czy Blowek jest z Nariną?

Od dłuższego czasu niemal pod każdym filmem na kanale Blowka można znaleźć pytanie o to czy on i Narina są parą. Oboje przez dłuższy czas to ignorowali i bardzo uważnie pilnowali aby nie powstawały żadne plotki. Jednak niedawno w końcu poznaliśmy ostateczną odpowiedź na to nurtujące pytanie. Otóż Blowek i Narina nie są razem. Youtuber opublikował filmik, w którym odpowiada na pytania widzów. Pojawiło się jak zwykle to o Narinę i wtedy Karol przyznał, że z piękną menadżerką łączy go tylko przyjaźń i nic więcej. Chłopak od razu dodał także, że w przyszłości również nie planują związku.

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News