Borys z Na dobre i na złe
Instagram/Marcin Zacharzewski
Wiadomości Pikio - 21 Maja 2019

Borys z Na dobre i na złe. Kim jest aktor grający bohatera serialu?

Borys z "Na dobre i na złe" to jeden z ulubionych bohaterów serialu. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy niepokornego lekarza, który zawsze idzie do swojego celu po trupach. Kim jednak jest aktor, który gra aroganckiego chirurga?

Borys z "Na dobre i na złe" to intrygująca postać. Zdania co do niego są podzielone. Fani albo go kochają albo nienawidzą. Jednak nawet ci, którzy nie przepadają za tą postacią chętnie śledzą jego wątek, poprowadzony w bardzo intrygujący sposób. Chirurg ze szpitala w Leśnej Górze jest znany z bycia niesamowitym plotkarzem. Oprócz tego jest bardzo zadufany w sobie i uważa się za wybitnego specjalistę. To powoduje, że ciągle trwa w konflikcie z doktorem Falkowskim. Kim jest aktor, który gra tę barwną postać?

Borys z "Na dobre i na złe" - kto gra chirurga?

Borys z "Na dobre i na złe" to Marcin Zacharzewski, 36-letni aktor pochodzący z Elbląga. Debiutował w wieku zaledwie 18 lat w sztuce "Przygody Tomka Sawyera". Zagrał tam Willy'ego Fischera. Przez długi czas był związany z teatrem i otrzymał kilka wyróżnień na festiwalach teatralnych.

Niedługo po swoim debiucie zagościł także na ekranach telewizorów. W całej swojej karierze zagrał w niemal każdym popularniejszym serialu w Polsce. Występował m.in. w "Klanie", "Plebanii", "Bulionerach", "Na Wspólnej" czy "Komisarzy Aleksie". Od 2010 roku do teraz widzowie podziwiają go w roli chirurga. Borys z "Na dobre i na złe" z pewnością należy do najbardziej złożonych postaci, jakie kreował artysta..

Prywatnie aktor zupełnie nie przypomina swojego serialowe bohatera. Podobni jest zawsze uśmiechnięty, miły i serdeczny. Koledzy z planu za nim przepadają. Od 10 lat jest żonaty z dentystką, Agatą. Wychowują razem dwójkę dzieci.

Marcin Zacharzewski i jego brat bliźniak

Marcin Zacharzewski ma również brata bliźniaka, Macieja, który również jest aktorem o sporym dorobku aktorskim. Bracia wielokrotnie występowali razem na ekranie, m.in. w "BrzydUli" czy "Kantorze". Ostatnio Maciej Zacharzewski dołączył do obsady serialu "Na dobre i na złe".

W serialu TVP gra Jakuba, brata Borysa, o którym młody chirurg nie miał zielone pojęcia. Wątek zaginionego brata bliźniaka jest bardzo interesujący dla widzów i od razu przypał im do gustu. Maciej dołączył do serialu stosunkowo niedawno i na razie jeszcze nie do końca wiadomo, jak potoczą się losy jego bohatera, jednak jedno jest pewne - będzie ciekawie.

Źródło: Fakt24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News