Córka Jasia Fasoli to prawdziwa petarda. W niczym nie przypomina swojego ojca

Córka Jasia Fasoli to prawdziwa petarda. W niczym nie przypomina swojego ojca Źródło: Screen/Jaś Fasola

Córka Rowana Atkinsona, znanego z roli Jasia Fasoli, zupełnie nie jest podobna do swojego ojca. Odziedziczyła po nim nie wygląd, a niesamowity talent artystyczny.

Córka Jasia Fasoli, czyli słynnego, brytyjskiego komika Rowana Atkinsona, robi się w ostatnim czasie coraz bardziej popularna. Zachwyca nie tylko urodą, lecz także talentem. Artystka zajmuje się muzyką, występuje także jako tancerka. Ojciec na pewno może być dumny z jej wyboru ścieżki kariery.

Córka Jasia Fasoli rozpoczyna karierę

Rowan Atkinson jest wybitnym, brytyjskim aktorem, znanym głównie z ról komediowych. Utożsamiany jest z postacią Jasia Fasoli (w oryginale - mr. Bean) - naiwnego, fajtłapowatego bohatera, który wiecznie pakuje się w kłopoty. Atkinson zagrał podobną rolę w serii filmów Johnny English, będących parodią serii o agencie 007. 

Między innymi dzięki tym rolom Atkinson jest znany i bardzo lubiany na całym świecie. Jednak aktor niechętnie uchyla kulis swojego życia prywatnego. Wiadomo, że w latach 1990-2015 jego żoną była makijażystka zatrudniona przez BBC, Sunetra Sastry. To właśnie z nią ma dwójkę dzieci - 26-letniego Benjamina oraz 24-letnią Lily, która rozpoczyna własną karierę artystyczną.

Córka Atkinsona realizuje się muzycznie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lili Atkinson używa czasem także nazwiska matki, Sastry. Głośno zrobiło się o niej, gdy w 2018 roku przyszła wraz z ojcem na premierę filmu "Johnny English: Nokaut". Od tamtego momentu jej profile w mediach społecznościowych mają coraz więcej obserwatorów.

Po ojcu Lily przejęła artystyczne zainteresowania. Nie poszła jednak w aktorstwo, lecz w muzykę. Jej utwory łączą w sobie cechy gatunków R&B i soul. Rok temu, w listopadzie, wydała pierwszy album, który zatytułowany jest "Lily Sastry".

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Muzyka to niejedyna działalność artystyczna, w której realizuje się córka Rowana Atkinsona. Występuje ona także jako tancerka burleski. Zadebiutowała w 2016 roku w Londynie w The Pheasantry. Atrakcyjna celebrytka z wyglądu zupełnie nie przypomina swojego ojca, prezentuje się bowiem jak prawdziwa petarda. 

Źródło: Screen/ Facebook/ Lily Atkinson

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w pośpiechu wycofuje wadliwy produkt. Stwarza ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza   

Źródło: Wprost

Następny artykuł