Artur Andrus i jego skrywana tajemnica
Wikimedia Commons/Marcin Gierasimowicz
Konrad Karpiuk - 21 Lipca 2019

Kim jest żona Artura Andrusa? To najbardziej skrywana tajemnica gwiazdora

Artur Andrus jest osobą, która nie chwali się zbytnio swoim prywatnym życiem. W ostatnim wywiadzie, dziennikarka próbowała dociec szczegółów prywatnego życia znanego prezentera.

Artur Andrus jest znany jako kabareciarz i satyryk, ale także jako prezenter wielu programów telewizyjnych i radiowych. Sporą popularność przynosi mu emitowane na TVN24 "Szkło kontaktowe", magazyn satyryczno-publicystyczny, który komentuje wydarzenia na scenie politycznej w Polsce. Mimo niemałej sławy niewiele wiadomo o jego prywatnym życiu. Więcej próbowała się dowiedzieć dziennikarka magazynu "Show".

Artur Andrus o swoim prywatnym życiu

47-letni prezenter przyznaje, że w dzieciństwie był raczej nieśmiałą osobą. Nie sądził, że kiedykolwiek zostanie gwiazdą showbiznesu. Nie ukrywa, że w szkole był "kujonem" i nie ma wspomnień związanymi ze wdawaniem się w bójki, czy ucieczkami z domu. Być może taka przeszłość wpłynęła na to, że teraz Artur Andrus niechętnie mówi o swoim prywatnym życiu. Dziennikarka wprost powiedziała, że będzie próbować się czegoś dowiedzieć.

Polsat pominął ważną rzeczPolacy żyli zaginięciem Dawida przez 10 dni. Wszystkim umknął jeden, alarmujący faktCzytaj dalej

- Podejrzewam, że będzie mnie pani pytać... Ale nie muszę odpowiedzieć. [...] O prywatnym życiu mogę mówić w mniejszym, zaprzyjaźnionym gronie. Oczywiście są ludzie, którzy uwielbiają stanąć przed kamerą, spotkać się z dziennikarzem i wykrzyczeć wszystko na temat swojego życia - mówił prezenter "Szkła Kontaktowego"

Kim jest żona Artura Andrusa? Dziennikarka spróbowała coś wyciągnąć

Prowadząca wywiad starała się wyciągnąć jak najwięcej prywatnych informacji z życia prezentera. Znany z pilnego strzeżenia swojej prywatności prezenter radiowy nie dawał się jednak podpuścić. W końcu dziennikarka wprost zapytała o jego żonę oraz o to, kiedy pierwszy raz się zakochał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTÓW POD GALERIĄ

Świat według Kiepskich"Świat według Kiepskich" może Waldusiowi nie wystarczyć. Najwyższe alimenty gwiazdCzytaj dalej

- W przedszkolu. Byłem w grupie marchewek i spotkaliśmy się w piaskownicy z muchomorkami. [...] Słowo "kocham" zostawiam na sytuacje bardziej prywatne - powiedział prezenter "Szkła kontaktowego", unikając odpowiedzi.

Dziennikarka nie odpuszczała i starała się wciąż podpuścić Artura Andrusa o zdradzenie jakiegoś pikantnego szczegółu. Fani nie tylko nie znają jego małżonki, ale nie wiedzą nawet, czy w ich związku nie było żadnych kryzysów. Zapytano więc prezentera czy jest stały w uczuciach.

- Tak, chyba tak. Nie wykonywałem w życiu takich wolt, żeby mówić o sobie inaczej - stwierdził kabareciarz.

Wygląda więc na to, że tożsamość żony Artura Andrusa jest wciąż nieznana. Prezenter pilnie strzeże tej tajemnicy, jak i swojej prywatności - jednak z jego deklaracji wynika, że prowadzi dosyć stabilne życie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ujawniono zarobki Danuty Wałęsy. Pierwsza Dama zarabia WIĘCEJ od męża. Lech jest WŚCIEKŁY
  2. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  3. Zeznania matki Dawida trafiły do mediów. Nic nie sugerowało jej najgorszego
  4. Nastolatki powinny brać przykład z córki zmarłej na raka Ani Przybylskiej. Wielka klasa 16-letniej Oliwii
  5. Małgorzata Rozenek przekazała przykrą wiadomość od swojego lekarza. Nie wystąpi w uwielbianym przez Polaków programie
  6. Właśnie podano jakie rany znajdowały się na ciele Dawidka. Ogrom krzywdy chłopca ściska za gardło

agnieszka chylińskaNajwiększe dramaty Agnieszki Chylińskiej. Szokujące fakty, o siódmym wiedzą tylko najbliżsiCzytaj dalej

Źródło: Styl PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News