Anna Samusionek córka
.
Weronika Wasiak - 13 Maja 2019

17-letnia córka Anny Samusionek wylądowała na wózku inwalidzkim. Do sieci trafiły jej zdjęcia

Anna Samusionek opublikowała zdjęcie swojej córki na wózku inwalidzkim. Aktorka zamieściła krótki wpis na temat temat odnosząc się również do rodziców dzieci niepełnosprawnych.

Anna Samusionek zdecydowała się zamieścić na Instagramie zdjęcie swojej córki. Na fotografii widać 17-latkę na wózku inwalidzkim, która uśmiecha się. Internauci byli bardzo zaskoczeni takim widokiem. Aktorka do opublikowanego zdjęcia zamieściła również kilka słów od siebie, które nieco tłumaczą całą sytuację. 48-latka poszła w swojej wypowiedzi o krok dalej i wypowiedziała się również w kwestii rodziców dzieci niepełnosprawnych.

Córka znanej aktorki na wózku inwalidzkim

Zaledwie dzień temu, w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać 17-letnią córkę gwiazdy "Na Wspólnej" na wózku inwalidzkim. Takiego widoku nikt się nie spodziewał. Anna Samusionek nie pozostawiła jednak swoich obserwatorów bez słów wyjaśnienia i w krótkim opisie do zdjęcia zawarła kilka informacji, które nieco tłumaczą, co jest powodem tego, że 17-latka wylądowała na wózku inwalidzkim.

- OSTATNI SPACER NA WÓZKU INWALIDZKIM... 6 tygodni gipsu po operacji drugiego kolana... Teraz rehabilitacja i w wakacje wspólny jogging - czytamy.

TVNDziś odbył się pogrzeb legendarnego aktora seriali TVP i TVN. Na rozrywającej serce uroczystości artyści z pierwszych stron gazetCzytaj dalej

Co więcej, aktorka przyznała, że czas, gdy jej córka musiała poruszać się na wózku inwalidzkim, nie był dla nich szczególnie łatwy. Wyznaje również, że cała ta sytuacja bardzo wiele je nauczyła. Internauci szybko pospieszyli z komentarzami, w których życzyli 17-latce szybkiego powrotu do zdrowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

taniec z gwiazdami"Taniec z gwiazdami" odmienił życie Joanny Mazur. Okazuje się, że nie jest jedynaCzytaj dalej

Anna Samusionek o rodzicach niepełnosprawnych dzieci

W swojej wypowiedzi gwiazda "Na Wspólnej" postanowiła iść o krok dalej i wyrazić, jak wielkim szacunkiem darzy osoby, których dzieci są niepełnosprawne. Choć córka aktorki tylko przez chwilę była zmuszona poruszać się na wózku inwalidzkim, obie miały okazję zobaczyć, jak może wyglądać życie osoby, która nie jest w stanie się samodzielnie poruszać oraz tej, która się nią opiekuje.

- Jeszcze bardziej podziwiam rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy nie mają perspektywy złapania oddechu, tego, że za chwilę trud się skończy i będzie tylko radość ze zmiany na lepsze. WIELKI SZACUNEK DLA WAS - napisała aktorka.

Obrazy Pikio

instagram/anna_samusionek/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  4. Potężne trzęsienie ziemi!
  5. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

imię dla dziecka10 imion dla dzieci, które każda mama powinna rozważyć. Trzecie ma wyjątkowe znaczenieCzytaj dalej

Źródło: SE

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News