Agencja statystów
Agencja statystów
Redaktor - 11 Października 2021

Agencja statystów - jak działa, z kim współpracuje?

Czym jest agencja statystów i jakie są jej zadania? Na czym polega jej działalność i do kogo jest skierowana jej oferta? Dowiedz się więcej na ten temat, który powinien w szczególności zainteresować statystów oraz producentów filmu, serialu lub wydarzenia.

Statystowanie – niezwykłe doświadczenie i szansa

Dla niektórych pasjonatów kina sam fakt znalezienia się na planie filmowym brzmi jak spełnienie wielkiego marzenia. Rzeczywiście, angaż w charakterze statystki lub statysty to niepowtarzalna szansa na nowe, niezwykłe doświadczenia. Trafiasz przed kamerę ze swoimi ulubionymi aktorkami i aktorami, widzisz, jak pracuje ekipa filmowa, odkrywasz kulisy i ciekawe mechanizmy rządzące planem zdjęciowym.

To doskonała okazja dla początkujących aktorek i aktorów, a także dla każdego, kto po prostu kocha kino i lubi, choćby dla przyjemności i oderwania się od codzienności, dokładać swoją cegiełkę do powstawania filmów, seriali czy programów telewizyjnych. Należysz do tego grona? Marzysz o karierze i chcesz postawić pierwsze kroki na planie? Dużo łatwiej o angaż w roli statystki lub statysty np. Lublinie, gdy reprezentuje Cię agencja z doświadczeniem i kontaktami. Jak wejść pod jej skrzydła? O tym poniżej.

Agencja statystów w Lublinie – Infernal

Wejdź na stronę https://www.agencjainfernal.pl/ i znajdź zakładkę nazwaną „Casting”, a następnie załącz przykładowe zdjęcia i wypełnij formularz, w którym podajesz aktualne dane wraz z informacjami na temat Twojego wyglądu. Chodzi np. o:

  • wymiary,
  • wzrost,
  • wagę,
  • kolor oczu,
  • kolor włosów.

Agencja statystów Infernal działa również w innych obszarach, głównie modelingu, ma także sporo ofert dla hostess. To Ty decydujesz, które zlecenia są dla Ciebie interesujące. Jeśli znasz języki obce i masz ochotę pracować w całej Polsce, a nawet zagranicą – zwiększa to liczbę ofert do wyboru. W ramach współpracy zarabiasz pieniądze i możesz liczyć na wsparcie agencji, a także zdobywasz rozpoznawalność i doświadczenie. To bardzo dużo, zwłaszcza jeśli uświadomimy sobie, że epizodyści i statyści pełnią ważną, choć co prawda nie centralną rolę w produkcjach filmowych i telewizyjnych.

Współpraca producentów z agencją statystów w Lublinie

Produkujesz seriale telewizyjne lub paradokumenty? Realizujesz casting dla producentów mainstreamowego lub niezależnego filmu? Potrzebujesz sprawdzonych osób do ról epizodycznych, statystowania, wypełniania widowni? Agencja Infernal pośredniczy w angażowaniu statystów w Lublinie i innych polskich miastach. Wystarczy, że nawiążesz kontakt i określisz swoje potrzeby, a specjaliści zajmą się całą resztą. Wiedzą, jak ważne jest poleganie na rzetelnych, zaangażowanych i charakterystycznych statystach oraz epizodystach, dlatego starannie selekcjonują zgłoszenia od kandydatów w każdym wieku, z różnymi cechami wyglądu. Agencja dysponuje dużą bazą kontaktów do osób, które kochają pracę przed kamerą, szukają zawodowych wyzwań i są otwarte na udział w kolejnych projektach.

Jeśli odpowiadasz za casting do realizowanej produkcji, masz świadomość, jak ważne są terminy, jak dysponować budżetem, kogo szukać. Dzięki współpracy z zewnętrzną agencją statystów oszczędzasz czas i zatrudniasz wyłącznie zweryfikowanych kandydatów.

Tekst zewnętrzny

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News