Bez nazwy-1
Fot. Twitter/Adam Hofman
Patryk Korzec - 28 Października 2018

Adam Hofman: Żona byłego polityka to urocza blondynka

Adam Hofman żona oraz dwójka ich dzieci przez wiele lat tworzyli jedną z najuważniej obserwowanych rodzin w Polsce. Wiele mówiło się o wyjątkowo atrakcyjnej kobiecie oraz jej powiązaniach ze światem polityki, wszystko jednak umilkło wraz z wykluczeniem jej męża z partii PiS. 

Adam Hofman żona i dwójka dzieci - przez wiele lat określało się ich mianem jednej z najpopularniejszych rodzin w polskiej polityce. Mężczyzna przez bardzo długi czas oceniany był jako jeden z najbardziej obiecujących polityków, jego żona wzbudzała zainteresowanie zarówno z powodu swej niezwykłej atrakcyjności, jak i przez liczne spekulacje dotyczące jej stanowiska zajmowanego w KGHM.

Adam Hofman żona i dzieci - najuważniej obserwowana rodzina w polskiej polityce

Joanna Hofman jest wyjątkowo atrakcyjną blondynką, która swego czasu wzbudzała wraz z mężem ogromne kontrowersje w polskiej polityce. Para ma dwójką dzieci - Marię oraz Jana, poradzić sobie musiała jednak również z wielką tragedią, która ich dotknęła - jedną ciążę kobieta bowiem poroniła. Wszystkie media pisały o nich w 2013 roku, kiedy to Adam Hofman zmuszony był do zawieszenia swojego członkostwa w PiS oraz klubie parlamentarnym tej partii. Wszystko to spowodowane było ogromnymi kontrowersjami dotyczącymi jego oświadczenia majątkowego. Ostatecznie mężczyzna został przywrócony, lecz nie na długo. Kilka miesięcy później po raz kolejny zawieszono go w związku z niejasnościami dotyczącymi okoliczności jego zagranicznej podróży służbowej, kiedy to pobrał zaliczkę na wyjazd prywatnym samochodem, a ostatecznie poleciał tanimi liniami lotniczymi. Po tym incydencie polityk ostatecznie został wykluczony z PiS.

Adam Hofman załatwił stanowisko swojej żonie?

Ogromne kontrowersje wzbudziła również sytuacja związana z zajęciem przez Joannę Hofman stanowiska w dziale komunikacji korporacyjnej w KGHM. Firma ta znana była z wyjątkowo wysokich wynagrodzeń, a wiele osób spekulowało, że pracę załatwić miał jej wpływowy mąż. Szacowało się, że pobierała pensję wynoszącą około 6 tys zł.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Lech_Walesa_ITB_2011Największe upadki w polskiej polityce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Na ten temat wypowiadało się wielu specjalistów oraz pracowników spółki, których zdaniem stanowisko zajmowane przez kobietę było całkowicie niepotrzebne i bezużyteczne. Jakby tego było mało, kobieta przez 2 lata w ogóle nie pojawiała się w firmie. Najpierw wykorzystała zwolnienie lekarskie, następnie świadczenie rehabilitacyjne, urlop macierzyński, a końcu urlop wypoczynkowy. Ostatecznie nowy prezes firmy wniósł do ZUS prośbę o kontrolę kobiety, podczas której okazało się, iż zwolnienie jest bezpodstawne. W odpowiedzi na to przyniosła kolejne zwolnienie - tym razem od psychiatry.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Porażające doniesienia z przeszłości Macierewicza. Ujawniono ogromną tragedię
  2. Wyborcy w szoku! Antypisowska partia wchodzi w koalicję z… PiS
  3. Pracę straci tysiące Polaków. PiS na dniach urządzi ogólnopolską czystkę
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. SZCZYT WSZYSTKIEGO! MYŚLIWI W POLSCE BĘDĄ UCZYĆ NASZE DZIECI ZABIJANIA
Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News