Świat według Kiepskich zdobył popularność dzięki bohaterom
Facebook/ Świat Według Kiepskich
Agata Karczewska - 30 Września 2019

Jak na imię miała "babka Kiepska"? Brzmiało nietypowo, nie wszyscy pamiętają

"Świat według Kiepskich" to serial, za którym swojego czasu szalała duża część polskiego społeczeństwa. Produkcja doczekała się wielu sezonów i obfitowała w niesamowite kreacje aktorskie. Pamiętacie jak miała na imię "babka Kiepska"? To pytanie może sprawić trudności nawet największym fanom show.

"Świat według Kiepskich" osiągnął ogromny sukces w naszym kraju w dużej mierze dzięki ciekawym postaciom i wyjątkowym kreacjom aktorskim. Serial nie byłby tym samym bez obecności "babki Kiepskiej". Niewiele osób pewnie pamięta, jakie nietypowe imię nosiła nestorka serialowego rodu.

"Świat według Kiepskich" to przede wszystkim bohaterowie

"Świat według Kiepskich" przez te wszystkie lata zyskał status kultowego. Produkcja przedstawiająca stereotypowe oblicze polskiej rodziny stała się prawdziwym hitem telewizji Polsat. Widzów urzekł prosty humor i zabawny język.

Szczeniaki, pies zagląda do trumnyPies zagląda do trumny właściciela. Dokonuje strasznego odkryciaCzytaj dalej

Jednak przede wszystkim fani zakochali się w charakterystycznych postaciach pojawiających się na ekranie. Wszyscy pamiętają z pewnością złośliwą "babkę Kiepską", która komentowała otaczającą ją rzeczywistość. Mało kto wie jednak, jakie imię nosiła ta bohaterka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KotTe kotki wyglądają jak małe, przyjazne kiciusie. Nic bardziej mylnego, są niebezpieczne, te rasy nie nadają się do domuCzytaj dalej

Nietypowe imię babki Kiepskiej

Babka Kiepska grana przez Krystynę Feldman, to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych postaci występujących w hicie Polsatu. Być może nie była tak zabawna jak Walduś czy tak karykaturalna jak Paździoch, ale jej każde pojawienie się na ekranie wywoływało spore emocje u widzów. Złośliwa i przebiegła nestorka rodziny odgrywała ważną rolę w dynamice całej społeczności.

Każdy prawdziwy fan na pewno ma swoje ulubione sceny związane z "babką Kiepską", ale nie wszyscy pamiętają natomiast, jakie imię nosiła ta bohaterka. Nazywała się Rozalia, a to nietypowo brzmiące imię ewidentnie wyróżniało się na tle innych pospolitych: Haliny, Marioli czy Heleny.

To piękne imię pochodzenia łacińskiego idealnie współgra z mądrością Rozalii Kiepskiej. To właśnie ona zawsze była bohaterką, która w sytuacjach kryzysowych wykazywała się rozsądkiem. Wszyscy inni członkowie rodziny panikowali a nestorka rodu ratowała ich swoim doświadczeniem i opanowaniem.

Dzisiaj grzeje:

1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Rozalia Kiepska nie stałaby się postacią kultową, gdyby nie bezbłędna kreacja nieżyjącej już Krystyny Feldman. Dzięki jej talentowi postać ta wypadła tak wiarygodnie i zostanie zapamiętana przez wszystkich na zawsze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl naprędce wycofuje produkt. Zagraża życiu klientów
  2. Kryzys w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tabloid wylicza jej WSZYSTKICH mężczyzn, nie jest dobrze
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza

Rodzice wyrzucili ją z domuRodzice zobaczyli nowe zdjęcie swojej córki i od razu wyrzucili ją z domu. Powiedzieli, że się nią brzydząCzytaj dalej

Źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News