Spiderman - Daleko od domu. Najnowsza część
youtube/ TYLKOHITY
Wiadomości Pikio - 31 Maja 2019

Kiedy premiera nowego Spidermana? Zwiastun obiecuje niemałe emocje

Spiderman - Daleko od domu. Znakomicie zapowiadający się film już niedługo trafi do kin na całym świecie. Kontynuacja przeboju "Spider-man: Homecoming" z 2017 roku będzie dwudziestą trzecią produkcją należącą do Marvel Cinematic Universe. Fani zacierają ręce i nie mogą doczekać się premiery.

Spiderman - Daleko od domu to kolejna pełna emocji część o przygodach człowieka-pająka. Popularna postać z komiksów doczekała się masy ekranizacji, zarówno w postaci filmów fabularnych, jak i animowanych. Najnowsza odsłona zapowiadana jest jednak jako przełomowa, bogata w niesamowite efekty i oryginalną fabułę. Premiera hitu już niedługo.

Spiderman - Daleko od domu. Kiedy premiera?

Spider-man, czyli człowiek-pająk, to fikcyjna postać stworzona przez Stana Lee, znana z komiksów Marvel Comics. Obok Supermana i Batmana to najbardziej popularny superbohater na świecie. Świadczy o tym ilość filmów, seriali animowanych oraz wydanych komiksów. Popularny bohater jest także idolem dzieci na całym świecie, które chętnie przywdziewają jego kostium przy okazji przeróżnych bali przebierańców czy w Halloween.

Peter Parker z pewnością jest postacią, z którą czytelnicy i widzowie mogą się utożsamiać. Mimo posiadania fantastycznych mocy musi się zmagać z codziennością. Bohater opiekuje się samotną ciotką, ma nieprzyjemnego szefa, choruje, nie dosypia. Jest on również całkiem inny w przeciwieństwie do dotychczasowych superbohaterów komiksów, albowiem w odróżnieniu od nich jest niezwykle młody. Nastoletni wiek kojarzył się do tej pory z pomocnikami postaci posiadających super moce. Tak było w przypadku Robina - pomocnika Batmana, a także Bucky'ego - kompana Kapitana Ameryki. Walka z przestępczością i złem panującymi na ulicach Nowego Jorku nie jest dla Spider-mana odpowiedzią na wyzwanie, ale codziennością, do której się zobowiązał. Jednocześnie ma on ogromny mętlik w głowie, bowiem jest zmuszony znosić podejrzenia, że wcale nie jest superbohaterem, a super złoczyńcą.

O popularnym człowieku-pająku powstała masa fabularnych filmów. Pierwsze z nich stały się trampoliną do wielkiej kariery dla aktorów takich jak Tobey Maguire i Kirsten Dunst. Najnowsza część ma być już ósmym filmem o przygodach superbohatera, nie oznacza to jednak, że stanowi ona element jednej długiej historii. Od 2002 roku na podstawie tej postaci powstało pięć kinowych adaptacji produkcji Sony Pictures Entertainment, która jest właścicielem praw do filmowych ekranizacji o Spider-manie. Film z 2002 roku zapoczątkował trylogię w reżyserii Sama Raimiego ze wspomnianym Tobeyem Maguire’em w tytułowej roli. Kolejne części trylogii to Spider-Man 2 z 2004 roku i Spider-Man 3 z 2007. Twórcy planowali również czwartą cześć, a także spin-off Venom, jednak Sony zdecydowało się na reboot serii.

W 2012 roku seria została odświeżona, a premierowym filmem został Niesamowity Spider-Man w reżyserii Marca Webba. W tytułowej roli zobaczyliśmy Andrew Garfielda. W 2014 roku premierę miał sequel – Niesamowity Spider-Man 2. W związku z niezadowalającymi wynikami finansowymi studio postanowiło anulować plany dotyczące nakręcenia trzeciej części i spin-offów, a zamiast tego po raz kolejny zrebootować serię. Tym razem podarowanie postaci nowego, filmowego życia miało polegać na współpracy z Marvel Studios i wprowadzeniu jej do Marvel Cinematic Universe.

W postać superbohatera tym razem wcielił się Tom Holland, którego pierwszy raz w nowej roli mieliśmy okazję zobaczyć w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Pierwszy film z nowej serii poświęcony przygodom Spider-mana widzowie mogli obejrzeć w 2017 roku. "Spider-Man: Homecoming" spotkał się z pozytywną opinią krytyków i między innymi dlatego doczekał się kontynuacji. Już za kilka tygodni do kin wejdzie najnowsza odsłona przygód o człowieku-pająku.

Spider-man - Daleko od domu swoją światową premierę będzie miał 2 lipca 2019 roku, podczas gdy do polskich kin trafi 5 lipca.

Spiderman - Daleko od domu. Zwiastun

W najnowszym filmie Peter Parker postanawia wyruszyć na europejskie wakacje wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi na czele z MJ i Nedem. Postanawia porzucić kostium Spider-mana na kilka tygodni i skupić się jedynie na odpoczynku. Niestety, jak można się domyślić, plan ten nie powiedzie się, a główny bohater pomimo oporów zdecyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.

W produkcji zobaczymy plejadę gwiazd amerykańskiego kina. W główne role wcielą się między innymi: Tom Holland, Zendaya Coleman, Jake Gyllenhaal, Jacob Batalon, a także fenomenalny Samuel L. Jackson.

Poniżej prezentujemy zwiastun najnowszego filmu o Spider-manie. Polska premiera dopiero 5 lipca, do tego czasu najwięksi miłośnicy człowieka-pająka z pewnością zdążą obejrzeć wszystkie produkcje z sympatycznym bohaterem w roli głównej.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Kiedy premiera filmu Annabelle wraca do domu? Zwiastun zapowiada arcydzieło
  2. Kiedy premiera X-Men: Mroczna Phoenix? Kolejny hit od Marvela genialnie się zapowiada
  3. Kiedy premiera filmu Gloria Bell? Pokazy przedpremierowe już trwają
  4. Kiedy premiera filmu "Krew Boga"? Na świecie już była, w Polsce dopiero będzie
  5. Premiera "Trzech kroków od siebie" wzbudziła emocje. Co zapowiadał zwiastun?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News