kwasieniwska dom1
screen Lelum.pl
Bartłomiej Chudy - 23 Stycznia 2019

Gdzie mieszka Ola Kwaśniewska? Będziecie przecierać oczy ze zdumienia

Ola Kwaśniewska, rozpoznawalna swego czasu córka pary prezydenckiej, kilka lat temu wycofała się z aktywności w życiu publicznym. Córki Aleksandra Kwaśniewskiego nie zobaczymy w doniesieniach prasowych, nie pojawia się również na imprezach branżowych. Mimo wszystko, kobieta chętnie korzysta z mediów społecznościowych. Tam można zauważyć, jak pięknie urządzone jest jej mieszkanie. 

Ola Kwaśniewska odsunęła na bok swoją rozpoznawalność i życie ze statusem gwiazdy, który bez wątpienia osiągnęła ponad dekadę temu. Kobieta przez wiele lat występowała w polskim show biznesie, jednak od kilku lat możemy ją jedynie spotkać w mediach społecznościowych. Tam, dzieli się nierzadko swoim życiem prywatnym.

Imponujące wnętrza mieszkania córki byłego prezydenta. Ola Kwaśniewska ma styl!

Od czasu ślubu z Kubą Badachem, Kwaśniewska sporadycznie pojawia się w mediach. Jak donosi portal Lelum.pl córka byłego prezydenta czasem dzieli się swoją prywatnością. Mimo odseparowania od życia gwiazd, każda aktywność Kwaśniewskiej jest podkreślana przez media kolorowe. Dawny status i nazwisko robią jednak swoje. W dzisiejszej rzeczywistości jedyną namiastkę swojej prywatności Ola Kwaśniewska udostępnia światu przez swój profil na Instagramie. To właśnie z popularnego serwisu społecznościowego gwiazdy dowiadujemy się o tym jak kobieta żyje, gdzie jeździ, jakie są jej pasje i z kim je dzieli.

Eleganckie mieszkanie córki byłego prezydenta. Pięknie i z klasą

Portal Pikio.pl zajrzał do serii zdjęć Oli Kwaśniewskiej, na których możemy zobaczyć wnętrze jej mieszkania. Gwiazda mieszka wraz z mężem na warszawskim Wilanowie, w eleganckim, zamkniętym osiedlu. Prezydentówna ma gust, który we wnętrzu jej mieszkania łączy elegancję i prostotę. Widzimy chłodną szarość, beż, ciepłą biel. Można by rzec - jak na prezydenckie standardy - nieco skromnie, jeśli nie ascetycznie, ale zarazem ciepło. Nic dziwnego, że Kwaśniewska z chęcią wraca w swoje "cztery ściany". Całość - jak ocenia serwis Lelum.pl - prezentuje się przytulnie i ciepło.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
Kate MiddletonMeghan Markle nie stanowi wyjątku! Rodzina królewska oczekuje wielkich narodzinCzytaj dalej
Mimo decyzji o odsunięciu się z życia publicznego gwiazdy Instagram Oli Kwaśniewskiej chętnie odwiedzają tysiące Polaków. Jak na celebrytkę "w prywatnym spoczynku" ponad 108 tysięcy obserwujących prezentuje się bardzo imponująco. Niektóre ze zdjęć wywołują entuzjastyczne komentarze. - Ma pani piękne mieszkanie - pojawia się w jednym z nich. - Wspaniale, musi pani częściej je udostępniać. Prezentuje się przepięknie - czytamy dalej. - Styl ma pani po mamie, wspaniale - pisze jeden z internautów.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen instagram.com/aleksandraleksandrownaPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen Lelum.plPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen instagram.com/aleksandraleksandrownaZOBACZ TAKŻE:
  1. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Jolanta Kwaśniewska obiektem obrzydliwych, seksistowskich zachowań. Musiała ostro zareagować
  4. Jolanta Kwaśniewska inspiracją polskich gwiazd! Padają przed nią, jak przed królową
  5. Kwaśniewska szczerze o nowotworze. Poruszające i wstrząsające słowa
UrbańskiWidzowie Milionerów oburzeni! Nieprzyzwoite pytania zniesmaczyły wszystkich, nr 12 to totalne przegięcieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News