Kler
Fot. YouTube / KinoŚwiatPL
Wiadomości Pikio - 27 Września 2018

Kler gdzie obejrzeć za darmo w sieci? Które kina wyświetlają Kler?

Kler Wojciecha Smarzowskiego to bez dwóch zdań najgorętsza i najbardziej wyczekiwana premiera roku 2018. Premiera filmu już jutro, a na wiele seansów wszystkie bilety są już wykupione bądź zarezerwowane. Gdzie zatem najlepiej obejrzeć film Kler? A może znajdziemy gdzieś Kler online? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w poniższym artykule. 

Kler wywoływał mnóstwo kontrowersji zanim jeszcze zdążył pojawić się na kinowych ekranach. Wielu polityków i księży próbowało zablokować jego produkcję i dystrybuowanie, pisząc między innymi listy do ministra kultury, Piotra Glińskiego. Niestety bądź też stety, reżyser Wojciech Smarzowski dopiął swego i film od jutra pojawi się w kinach. Jednak co ciekawe - nie we wszystkich.

Kler - które kino wybrać?

Premiera głośnego filmu już w piątek 28 września, czyli jutro. Wśród kin, które wyemitują "Kler", znajdują się największe multipleksy, takie jak Multikino, Cinema City czy też Helios. Z usług tych kin można skorzystać w większych miastach.

Co z miastami, które na swoim terenie nie mieszczą kina, które jest sieciówką? Trzeba sprawdzić, czy ośrodki kultury znajdujące się w konkretnym mieście, mają w ofercie pokaz filmu Kler. Dla przykładu, w Ostrołęce zrezygnowano z wyświetlania produkcji. Powód? Prezydent miasta przynależy do PiS-u i jest byłym katechetą. Mieszkańcy Ostrołęki, żeby zobaczyć Kler, będą więc musieli udać się do sąsiednich miast.

A gdzie na seans mają wybrać się ludzie mieszkający w stolicy? Tutaj mamy o wiele większy wybór i przede wszystkim alternatywę dla kin sieciowych. W Warszawie pokaz filmu Kler odbędzie się również w kinach takich jak Atlantic, Kino Praha, Kultura, Wisła, Elektronik czy też Kinoteka w Pałacu Kultury. Decyzja o tym, czy wolimy wybrać większy ekran czy też kameralną atmosferę, należy do nas.

Kler - obsada

Wybierając się do kina na Kler Wojciecha Smarzowskiego, zapewniamy sobie dawkę porządnego kina. Świadczy o tym już sam fakt doboru aktorów przez reżysera.

Kupując bilet do kina na ten konkretny film, będziemy mogli podziwiać kunszt aktorów takich jak Janusz Gajos, Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak, Joanna Kulig, Katarzyna Herman czy też Izabela Kuna. Bez dwóch zdań - skład aktorski zachęca aby swój wolny czas po pracy, bądź też w weekend, poświęcić na pójście do kina.

Kler online za darmo?

Dla osób przeszukujących Internet w celu odnalezienia darmowego pokazu filmu Wojtka Smarzowskiego mamy niestety przykrą informację. Kler nie jest dostępny na legalnych stronach typu CDA czy też YouTube. Próżno szukać go też w nielegalnych źródłach, a nawet jeśli uda się go tam komuś zamieścić, film w trybie natychmiastowym zostanie skasowany.

Nagrywanie ekranu na kinowej sali jest nielegalne, a każda próba takiego czynu jest surowo karana. Pracownicy kina pilnują z uwagą, aby odwiedzający kina stosowali się do jego wytycznych i nie przyczyniali się do nielegalnej dystrybucji filmów. Jeśli jednak komuś uda się nagrać fragmenty, a następnie umieścić je w sieci, grozi mu nawet kara pozbawienia wolności. Nielegalne jest również samo oglądanie filmów z podejrzanych źródeł. W konsekwencji takich czynów do drzwi może nam zapukać policja, a następnie ukarać nas grzywną bądź zarekwirować sprzęt. W najgorszym przypadku można trafić nawet do aresztu.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News