Kim jest żona Mateusza Morawieckiego? Premier ukrywa ją przed mediami
Patryk Korzec - 24 Listopada 2018

Kim jest żona Mateusza Morawieckiego? Premier ukrywa ją przed mediami

Kim jest żona Mateusza Morawieckiego? Jedna z najważniejszych kobiet w państwie praktycznie w ogóle nie udziela się w mediach, a sam premier bardzo dba o to, by nie zdradzać żadnych informacji na jej temat. Do tej pory nie było wiadomo o niej nic oprócz imienia, lecz w końcu pojawiły się potwierdzone informacje. 

Kim jest żona Mateusza Morawieckiego? Ile ma lat? Jak wygląda? Czym się zajmuje prywatnie? Jak ma na imię? Do tej pory oficjalnie społeczeństwo poznało odpowiedź jedynie na ostatnie z tych wszystkich pytań - kobieta ma na imię Iwona, lecz nic więcej nie było o niej wiadomo. Premier bardzo dbał o to, by jego żona nigdy nie zabierała głosu w mediach, czego ona sama wyraźnie również chciała uniknąć. Oficjalnie mówiło się, iż chroni swoją prywatność i nie chce w żaden sposób mieszać się w karierę polityczną męża, teraz jednak w końcu Polacy dowiedzą się o żonie jednej z najważniejszych osób w państwie czegoś więcej.

Kim jest żona Mateusza Morawieckiego?

To, kim jest żona Mateusza Morawieckiego, wciąż w wielkim stopniu pozostaje tajemnicą dla polskiego społeczeństwa, które jest jej wyjątkowo ciekawe. Wszyscy zastanawiają się, czym kobieta właściwie się zajmuje i czy rzeczywiście jedynie prowadzi dom i opiekuje się dorastającymi dziećmi, lecz jakiś czas temu mediom udało się znaleźć pewien trop. Jak podawało Wp.pl, w CEIDG da się znaleźć jednoosobową działalność gospodarczą nazwaną "Iwona Morawiecka AMICUS", jednak brak tam jakichkolwiek szczegółowych informacji na ich temat. Hipotezę, iż firma ta może należeć do kobiety potwierdzać może fakt, że działalność o tej samej nazwie funkcjonowała również we Wrocławiu, skąd para pochodzi.

Iwona Morawiecka wiek

Media donoszą, że Mateusz Morawiecki swoją przyszłą żonę poznał jeszcze w szkole podstawowej, a ze ślubem czekali aż do czasów studiów. Oficjalnie wiadomo, że ceremonia miała miejsce tuż przed uzyskaniem przez mężczyznę tytułu ministra, a od tamtej pory para jasno określiła swoje priorytety: Iwona Morawiecka zajęła się dbaniem o dom i rodzinę, polityk natomiast intensywnie pracował nad swoją karierą. Biorąc pod uwagę lata, w jakich się poznali, można wnioskować, iż kobieta jest zbliżona wiekiem do swojego ukochanego, który w czerwcu świętował 50. urodziny.

Jaki jest Mateusz Morawiecki prywatnie?

Mateusz Morawiecki urodził się w czerwcu 1968 roku we Wrocławiu. Jego ojcem jest fizyk Kornel Morawiecki, o którym głośno zrobiło się trzy lata temu, gdy udało mu się wejść do Sejmu z list Kukiz'15. Dziadkowie obecnego premiera od strony ojca pochodzą z warszawskiej Pragi, jego ojciec jednak zdecydował się na zamieszkanie z żoną we Wrocławiu. Wszyscy ich znajomi głośno deklarują, że para tworzy idealną rodzinę i świetnie się dogaduje. - Żona Mateusza stworzyła mu wspaniały, ciepły dom, dzielnie znosi nieobecności męża i jego zaangażowanie w sprawy zawodowe - zdradziła Anna Morawiecka, siostra ministra w rozmowie z portalem Wszystkoconajważniejsze.pl.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Wałęsa i KaczyńskiJarosław Kaczyński w starciu z Wałęsą. Najlepsze memy po emocjonującej rozprawieCzytaj dalej

Mateusz Morawiecki rodzina

Mateusz Morawiecki niezbyt chętnie dzieli się w mediach informacjami dotyczącymi jego życia prywatnego, jednak wiadomo, iż w 1960 i 1965 roku urodziły się jego dwie starsze siostry - Anna i Marta. Rok później na świat przyszła trzecia, Magdalena, jednak dziewczynka zmarła w wieku pięciu miesięcy. W 1973 natomiast narodziła się jedyna młodsza siostra premiera - Maria. Premier z Iwoną Morawiecką mają czwórkę dzieci - dwie córki, Aleksandrę i Magdalenę oraz dwóch synów: Jeremiasza i Ignacego.

Iwona Morawiecka zdjęcia

Kim jest żona Mateusza Morawieckiego już wiemy, jednak podobnie jak w kwestii unikania wypowiedzi dotyczących małżonki, Mateusz Morawiecki bardzo długo nie pokazywał się również z ukochaną podczas publicznych uroczystości. Ciężko było znaleźć jej aktualne zdjęcia, jednak wszystko zmieniło się wraz z chwilą niedawnej audiencji pary u papieża Franciszka. Po serii pozytywnych artykułów i komentarzy dotyczących jej stylizacji kobieta zdecydowanie się ośmieliła i teraz wszędzie znaleźć można jej fotografie. Niedawno nawet na swoim oficjalnym koncie na Twitterze premier Morawiecki opublikował rodzinne zdjęcie z Koncertu dla Niepodległej, na którym prezentuje swoją szczęśliwą rodzinkę.kim jest żona mateusza morawieckiego Fot. Twitter/MorawieckiMZOBACZ TAKŻE:
  1. Nowotwór dał o sobie znać. Kaczyński jest zdruzgotany, PiS się modli
  2. Wielki powrót Misiewicza! Tym razem obejdzie się bez kompromitacji?
  3. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
  4. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  5. Skala zjawiska PORAŻA! Pogrążony Andrzej Duda spali się ze wstydu
Beata Szydlo Featured-minBeata Szydło i tajemnice jej wyglądu. Nie zgadniecie, do czego służą jej broszki, 10 zdjęcie powalaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News