Kiedy Robert Lewandowski ma urodziny? Huczne świętowanie?
wikipedia.org/Светлана Бекетова
Klaudia Bochenek - 11 Kwietnia 2019

Kiedy Robert Lewandowski ma urodziny? Nie świętuje ich hucznie

Kiedy Robert Lewandowski ma urodziny? Polski napastnik stał się już prawdziwą legendą i postrachem zagranicznych drużyn. Jaki Robert jest prywatnie? Czy świętuje urodziny w rodzinnym gronie czy może stawia na huczne imprezy? Dowiedz się prawdy o polskim królu strzelców.

Kiedy Robert Lewandowski ma urodziny? Spędza je w bliskim gronie, a może zaprasza wielu swoich sławnych znajomych? Okazuje się, że Robert bardzo ceni sobie swoją prywatność, a także życie rodzinne. Mimo to udało nam się dotrzeć do kilku interesujących szczegółów.

Lewandowski - to nazwisko znane już na całym świecie. Sławny napastnik klubu Bayern Monachium oraz kapitan reprezentacji Polski nie zdradza zbyt wielu szczegółów o swoim życiu osobistym. Odkąd urodziło się jego pierwsze dziecko, córka Klara, zaczął mocno dbać o rodzinę, prywatność dziecka. Nie zobaczymy wielu zdjęć na Instagramie czy też Facebooku. Wydaje się także, że Robert mając już kompletną rodzinę nie ma ciągot, by szaleć w klubach z okazji swoich urodzin.

Robert Lewandowski - data urodzenia

Rodzinnym miastem Roberta jest Warszawa. Urodził się 21 sierpnia 1988 roku. Pochodzi ze sportowej rodziny - ojciec Krzysztof był judoką, a mama Iwona siatkarką. Lewandowski poszedł torem piłki nożnej. Od małego miał ku temu talent. Zanim został kapitanem polskiej drużyny, przeszedł przez takie kluby jak na przykład Varsovia, Legia Warszawa, Znicz Pruszków czy Lech Poznań.

Śledząc aktywność żony, Anny Lewandowskiej, w mediach możemy stwierdzić, że Robert poświęca wiele uwagi dziecku i wypoczywaniu na łonie natury. Z racji tego, że Anna ma urodziny 7 września, starają się połączyć obie uroczystości w jedną.

Rok temu oboje zorganizowali wieczór w jednym z warszawskich klubów. Trzeba przyznać, że Lewandowscy mają świetną formę - małżeństwo wytrzymało na parkiecie aż do 5 rano! Były to w końcu wspólne, okrągłe 30. urodziny. Gośćmi byli oczywiście najbliżsi znajomy pary, a przewijały się takie nazwiska jak np. Tede, Martyna Wojciechowska czy nawet znany showman Kuba Wojewódzki. Małżeństwo zostało zasypane kwiatami, jednak nie wiadomo nic więcej o reszcie prezentów. Anna woli publikować materiały dotyczące zdrowego odżywiania i Klary, a Robert te dotyczące własnej kariery.

Możemy tylko gdybać, czym mogła zostać obdarowana para. A jaka będzie tegoroczna impreza urodzinowa? Czy najbardziej znana para sportowego show-biznesu uchyli rąbka tajemnicy?

Źródło: Fakt24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News