Kamil Stoch żona. Piękna góralka
https://www.instagram.com/ewabilanstoch
Klaudia Bochenek - 15 Kwietnia 2019

Kiedy Kamil Stoch wziął ślub? Z żoną łączy go niezwykła więź

Kiedy Kamil Stoch wziął ślub? Jeden z najwybitniejszych polskich skoczków nie dzieli się chętnie swoją prywatnością. Woli skupić się na karierze sportowej. Jednak udało nam się dotrzeć do istotnych informacji.

Kiedy Kamil Stoch wziął ślub? Okazuje się, że to piękna żona Ewa wzięła sprawy w swoje ręce, a Kamil szybko przepadł w jej pięknych oczach. Kulisy ich związku zostały ujawnione przez niektóre media.

Kamil Stoch to polski skoczek, który w ostatnim sezonie dobitnie pokazał na co go stać. Jego kolekcja powiększyła się między innymi o olimpijskie złoto na Igrzyskach w Pjongczangu. Ten urodzony na Podhalu 25 maja 1987 roku sportowiec nie ma zamiaru spocząć na laurach. Można śmiało stwierdzić, że żyje skokami narciarskimi. Nie mniej udane jest także jego życie uczuciowe.

Kamil Stoch żona - kim jest piękna góralka? Kiedy Kamil Stoch wziął ślub?

Ewa Bilan-Stoch jest z wykształcenia pedagogiem. Jej pasją, a także drugim wyuczonym zawodem jest fotografia. To właśnie dzięki tej pasji w pewnym momencie skrzyżowały się drogi Kamila i Ewy. Patrząc na piękną góralkę można powiedzieć, że powinna startować w konkursie piękności - ma to już za sobą, dochodząc do etapu wojewódzkiego. Ewa to również komentatorka sportowa, a w przeszłości trenowała sporty walki. Ukończyła także tą samą szkołę, co jej mąż - Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem

Wystarczyło jedno zdanie

Ewa i Kamil poznali się w 2006 roku w Planicy. Kamil był jednym z zawodników, a Ewa zajmowała się fotografowaniem całego konkursu. Zaczepiła skoczka mówiąc:

- Masz bardzo komercyjną twarz - powiedziała kobieta.

, Po czterech latach znajomości wzięli ślub w Sanktuarium Paulinów na Bachledówce. Uroczystość, która odbyła się 10 sierpnia 2010 i oboje są przekonani, że ten piękny obrządek scementował ich miłość aż po grób.

Kamil nie wstydzi się publicznie okazywać uczuć żonie. Gdy nie mógł być obecny podczas jednej z Gal Mistrzów Sportu, a nagrodę odbierała Ewa, przez połączenie na żywo powiedział wszystkim zebranym:

- Ewuniu, kocham Cię. Dziękuję z całego serca za wsparcie, które dostaję od mojej pięknej żony, która błyszczy przed państwem, jest po prostu najjaśniejszą gwiazdą i moją wizytówką - powiedział Stoch.

Czy sportowiec ma dzieci?

Małżeństwo nie wypowiada się na temat planów w sprawie powiększania rodziny. Za to rodzice zarówno Kamila jak i Ewy nieraz w wywiadach przyznawali, że marzy im się gromadka wnuków. W tym roku przypada dziewiąta rocznica ślubu - może niedługo usłyszymy tą radosną wiadomość o pojawieniu się potomka Kamila Stocha?

Źródło: plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News