Bez nazwy-1
Fot. Pixabay.com
Patryk Korzec - 8 Grudnia 2018

Kiedy będzie prawdziwy koniec świata? Wizje naukowców i jasnowidzów

Kiedy będzie prawdziwy koniec świata? Jak będzie on wyglądał? Czy ktoś go przeżyje? Te wszystkie pytania są ulubionymi zagadkami fanów teorii spiskowych, a po cichu interesują oraz intrygują każdego z nas. Czy rzeczywiście mamy się czego obawiać i koniec naszej cywilizacji jest już bliski? 

Kiedy będzie prawdziwy koniec świata? Mamy się czego bać? Wielu proroków ostrzega ludzi przed tym momentem od setek lat, jak do tej pory żadna z przepowiedni się jednak nie sprawdziła, na co dowodem może być fakt, że możecie to przeczytać. Czy jednak rzeczywiście czeka nas coś strasznego, co już wkrótce zakończy panowanie ludzi na Ziemi?

Koniec świata przepowiednie

Ludzie od setek lat szukają odpowiedzi na pytanie, kiedy będzie prawdziwy koniec świata. Wiele cywilizacji oraz dziesiątki proroków opisywały ten straszny moment, jednak żadna z przepowiedni do tej pory się nie sprawdziła. Sprawia to, że wielu z nas żyje w nieustannym strachu i oczekiwaniu na coś, czego ostatecznie może nawet nie dożyć. Istnieje jednak kilka najpopularniejszych i najbardziej prawdopodobnych teorii, które spędzają sen z powiek ludzi oraz naukowców.

Kiedy będzie prawdziwy koniec świata? Kiedy będzie koniec świata odliczanie

Nieustannie wzrastający poziom zanieczyszczeń na naszej planecie oraz pogarszająca się sytuacja na Ziemi sprawiają, że wielu ludzi odlicza dni i godziny do nieuchronnie zbliżającego się końca świata. Oficjalna data wciąż nie jest nam znana, jednak wielu naukowców twierdzi, że jeśli człowiek nie zahamuje swoich działań szkodzących środowisku, może to nastąpić szybciej, niż myślimy. Miejmy jednak świadomość, że prawdopodobnie mityczny koniec świata nie będzie czymś spektakularnym, a po prostu powolnym działaniem, przez które umrą wszyscy ludzie na naszej planecie, nie ma więc po co odliczać czasu do konkretnego dnia i godziny.

Koniec świata przepowiednie królowej Saby

Królowa Saby, Michalda żyła w czasach króla Salomona i była z nim wyjątkowo blisko. To właśnie na jego dworze wygłosić miała jedną z najbardziej przerażających przepowiedni, których ludzie obawiają się po dziś dzień. Autentyczność jej wypowiedzi mają poświadczać przepowiednie dotyczące narodzin Chrystusa oraz losów narodu żydowskiego po śmierci Salomona. W dalszej części wskazywała, że ludzie będą przywiązywać coraz większą wagę do wyglądu zewnętrznego i bogactwa, a naprzeciw nich miało być skrajne ubóstwo i bieda. Pierwszą oznaką zbliżającej się zagłady miało być poznanie przez człowieka technik wydobywania skał i metali z głębi ziemi. Dalej nastąpić miał rozkwit handlu, a potem zanik miłości, który nastąpi kosztem kłamstwa i oszustwa. Za kolejną zapowiedź uważa się upadek Cesarstwa Zachodnio-rzymskiego, po którym dążymy już bezpośrednio do globalnego kataklizmu. Na terenie Europy pojawić się ma nowy, okrutny władca, którego działania doprowadzą do wybuchu wojny prowadzonej na trzech frontach. Kobieta zapowiedziała również, że tuż przed kataklizmem zauważone zostaną bezpośrednie zwiastuny: ludzie będą zmuszeni pracować w niedziele i święta, nieletni zaczną zawierać małżeństwa, nastąpi także rozwój technologii, sztuki, przemysłu oraz handlu, a na świecie szerzyć się będzie bezbożność. Dalej mowa jest o podrożeniu wartości ziem, zniszczeniu gruntów pod uprawy oraz różnych walutach, które funkcjonować będą w krajach na terenie dawnego Cesarstwa Rzymskiego. Ludzie zaniechają postów od pokarmów mięsnych, nastąpią anomalie pogodowe, a na koniec przyjdzie plaga owadów oraz susza.

Koniec świata przepowiednie baby Wangi

Baba Wanga jest jedną z najsłynniejszych mistyczek na świecie, która zmarła w 1996 roku na raka piersi. Przed śmiercią zdążyła przepowiedzieć jeszcze wiele niewiarygodnych wydarzeń, które dotknąć mają nasz świat, a jej wiarygodność potwierdzać mają m.in. przepowiednie o ataku na nowojorskie WTC, powstanie ISIS czy wielkie Tsunami z 2004 roku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Te wizje mrożą krew w żyłach! Najsłynniejsi jasnowidze, którzy ostrzegali przed wojnąIII wojna światowa: 5 jasnowidzów, którzy przewidzieli...Czytaj dalej
Na ten rok zapowiedziała, że Chiny zostaną światową potęgą, za 10 lat ludzie mają polecieć na Wenus i odkryć nowe źródło energii, dzięki czemu zniknie głód na Ziemi. W 2033 mają zacząć topnieć lodowce, a poziom wód się podniesie. Dalej nastąpi rozwój ekonomiczny, muzułmanie zaczną rządzić Europą, a klonowanie stanie się naszą codziennością. Za kilkaset lat ma powstać nowa rasa ludzi, zaczniemy funkcjonować na innych planetach, a w 3797 roku Ziemia zostać zniszczona - ludzie żyć będą na innych planetach. W 4599 roku osiągniemy nieśmiertelność i zniknie zło, a kiedy będzie prawdziwy koniec świata? Dokładnie w 5079 roku.

Koniec świata NASA

NASA jako największa agencja kosmiczna wielokrotnie zabierała głos w kwestii końca świata, jednak zawsze w sytuacji, gdy ludzie zaczynali dostrzegać zagrożenie w zbliżających się do naszej planety obiektach kosmicznych. Za każdym razem ich komunikaty brzmiały tak samo - zagrożenia nie ma lub jest minimalne i nie należy się nim przejmować. Nie pozostaje nam nic innego, jak wierzyć, że NASA ma rację i rzeczywiście nic nam nie grozi - nawet w przypadku spełnienia przepowiedni baby Wangi i tak tego nie dożyjemy, a odpowiedź na pytanie, kiedy będzie prawdziwy koniec świata, wciąż będzie fascynowało i pozostanie tajemnicą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość!
  2. Czy Kuba Wojewódzki ma bielactwo? Wstrząsające spekulacje mediów i fanów
  3. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym
  4. Przyczyna śmierci Wodeckiego. Tragiczny i smutny koniec ikony polskiej muzyki
  5. Agnieszka Chylińska ślub. To było niesamowite wydarzenie
Krzysztof Jackowski8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News